Uwaga na Spoilery! Nowi mistrzowie w NXT?, Nowy pretendent do pasa mistrzowskiego NXT, Mick Foley o trasie koncertowej z okazji 20-lecia

» Podczas najnowszego nagrywania tapingów WWE NXT, The Undisputed Era w składzie Kyle O’Reilly i Bobby Fish pokonali The Sanity dzięki czemu zostali nowymi NXT Tag Team Championami. Ten pojedynek zostanie wyemitowany w telewizji za niespełna dwa tygodnie. Warto dodać, że panowanie SAniTY zakończyło się po 102 dniach po tym jak na specjalnym evencie w sierpniu drużyna Younga pokonała The Authors Of Pain.

» Podczas wczorajszych tapingów NXT TV w Winter Park odbył się turniej o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE NXT, który w ostatecznym rozrachunku zmierzy się w Andrade Cien Almassem. Poniżej przedstawiamy uczestników tego przedsięwzięcia oraz zwycięzcę:
Killian Dain, Johnny Gargano, Lars Sullivan i Aleister Black

Killian Dain def. Trent Seven
Johnny Gargano def. Kassius Ohno
Lars Sullivan def. Roderick Strong
Aleister Black def. Adam Cole

W walce finałowej Johnny Gargano zmierzył się z Aleisterem Blackiem.

Zwycięzcą oraz pretendentem do pasa mistrzowskiego NXT został Johnny Gargano.

» WWE Hall of Famer Mick Foley udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat 20-letniej trasy koncertowej z okazji Hell in a Cell Matchu:

”Po raz pierwszy miałem okazję obejrzeć Hell in a Cell Match wiele lat temu. Moje dzieci chciałyby zobaczyć starcie z udziałem swojego taty. Przez lata próbowałem odciąć się od tego pamiętnego/niechlubnego pojedynku, jednak teraz czekam na ponowne przebudzenie podczas 20-tego North American Springs, który będzie miał miejsce na wiosnę w 2018 roku. W ciągu pięciu lat zdałem sobie sprawę z tego w jak wielkim wydarzeniu brałem udział.”.