Uwaga na Spoilery! Wydarzenia z walki wieczoru NXT, Zażenowanie Oneya Lorcana po odcinku NXT TV, The Finest debiutuje w NXT

» Tej samej nocy miało dojść do konfrontacji z udziałem Johnny’ego Gargano oraz NXT Championa Aleistera Blacka. Niestety, to długo-wyczekiwane starcie nie miało miejsca ze względu na atak jakiego dopuścił się Tommaso Ciampa. Ta sytuacja doprowadziła do konfrontacji lidera The SAniTY, Erica Younga z mistrzem NXT.

Na obecną chwilę nie wiadomo, jak się czuje Johnny Gargano, który został przewieziony do pobliskiego szpitala.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT TV, Adam Cole pokonał Oneya Lorcana, dzięki czemu zachował WWE NXT North American Championship. W poniższym materiale wideo Oney stwierdził, że powinien zdobyć tytuł, ale tak się nie stało, gdyż obecny mistrz udowodnił, iż jest szumowiną podobnie jak pozostali członkowie The Undisputed Ery. Oney dodał, że Adam Cole nie jest mistrzem North American, ponieważ wszyscy członkowie The Undisputed Era trzymają ten tytuł mistrzowski:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT TV dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu do telewizji powróci Kona Reeves jako ”The Finest”. Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie plany mają oficjele względem tego wrestlera: