Uwaga na Spoilery! Brock Lesnar i Paul Heyman za tydzień na RAW, Długa przerwa uczestniczki Mae Young Classic, Kolejny pokaz agresji w wykonaniu Sexy Star

» Chwilę przed rozpoczęciem wczorajszej walki wieczoru na RAW dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu na odcinku czerwonej tygodniówki pojawi się sam WWE Universal Champion Brock Lesnar oraz jego menadżer Paul Heyman:

» Tymczasem Mia Yim za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała o zrobieniu sobie krótkiej przerwy od wrestlingu, która spowodowana jest kontuzją jakiej doznała w ostatnim czasie. Jej przerwa ma trwać około 4 lub 5 miesięcy jednak zaznaczyła, że wróci do ringu o wiele silniejsza niż wcześniej:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy skrót z występu byłej mistrzyni AAA Sexy Star, której przeciwniczką była Diosa Quetzal podczas gali organizowanej przez federację MDA Lucha Libre. Podczas tej walki była zawodniczka Lucha Underground wielokrotnie dopuściła się podobnego czynu jak ze starcia na TripleManii, gdzie jej rywalką była zawodniczka Impact Wrestling: