Uwaga na Spoilery! Zaktualizowana karta WrestleManii 33, Dark Match po SmackDown, Debiut na 205 Live, Segment na SD

2
wrestlemania-32

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk, które obejrzymy podczas tegorocznej WrestleManii 33:

WWE Universal Championship Match
Goldberg (c) vs Brock Lesnasr

WWE Championship Match
Bray Wyatt (c) vs Randy Orton

US Championship Match
Chris Jericho (c) vs Kevin Owens

RAW Women’s Championship Match
Charlotte vs Bayley (c) vs Sasha Banks

SmackDown Women’s Championship Match
Alexa Bliss (c) vs Mickie James vs Becky Lynch vs Carmella vs Natalya + możliwe, że ktoś jeszcze

Singles Match
The Undertaker vs Roman Reigns

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Potwierdzeni zawodnicy: Apollo Crews, Mojo Rawley

Potencjalne walki:

-Dean Ambrose vs Baron Corbin o WWE Intercontinental Title

-Big Show vs Shaquille O’Neal

-AJ Styles vs Shane McMahon

-Neville vs Austin Aries o WWE Cruiserweight Title

-Triple H vs Seth Rollins

» Po zejściu z anteny SmackDown odbył się dark match, w którym Smackdown Tag Team Champions American Alpha oraz Heath Slater i Rhyno pokonali The Ascension oraz Tylera Breeze’a i Fandango. Kto Waszym zdaniem byłby godnym przeciwnikiem dla obecnych mistrzów tt?

» Poniżej przedstawiamy materiał wideo z debiutu byłego mistrza TNA World Heavyweight Austina Ariesa, którego przeciwnikiem we wczorajszym odcinku 205 Live był Tony Nese:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown odbył się segment z udziałem AJ Stylesa oraz komisarza Shane’a McMahona. AJ Styles był sfrustrowany doznaniem porażki we wczorajszej walce wieczoru przez co nie weźmie udziału w jednym z main eventów WrestleManii 33. W segment wmieszali się także Brian ”Road Dogg” James oraz Michael Hayes:

Strona internetowa |  Więcej postów

Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.