Uwaga na Spoilery! Wydarzenia z RAW, Znany kick off Royal Rumble, Konflikt The Wyatt Family i więcej

» W niedzielę Roman Reigns zmierzy się z Kevinem Owensem w walce o Universal Championship. W klatce nad ringiem umieszczony zostanie Chris Jericho. Warto dodać, że będzie to No Dq Match.

»Podczas wczorajszego odcinka RAW Seth Rollins przegrał z Samim Zaynem przez co nie weźmie on udziału w tegorocznym Royal Rumble Matchu. Wszystko wskazuje na, to że podczas WrestleManii 33 Seth Rollins zmierzy się z Triple H.

»Po zejściu wczorajszego Monday Night RAW z anteny dowiedzieliśmy się, że podczas gali Royal Rumble w kick offie odbędzie się starcie o WWE RAW Tag Team Titles, w którym Sheamus oraz Cesaro zmierzą się z Gallowsem i Andersonem.

»Podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live Luke Harper zmierzy się z Randym Ortonem o to, kto pozostanie w The Wyatt Family.

»Rywalka Nia Jax na RAW była Ray Lyn, która znana jest z występów dla największych federacji na scenie niezależnej, a jej mężem jest Dylan Bostic – w przeszłości wrestler OVW.

»W walce wieczoru podczas najnowszego odcinka 205 Live Neville zmierzy się z Cedrickiem Alexanderem.

»Tymczasem dowiedzieliśmy się, że kolejną walką jaką obejrzymy w kick offie podczas Royal Rumble będzie singles match z udziałem Sashy Banks oraz Nia Jax.