Uwaga na Spoilery! Karl Anderson na temat wrestlingu, Wpis Setha Rollinsa?, Charles Robinson o Johnie Cenie, Wydarzenia z Impact Wrestling i więcej

» WWE Superstar Karl Anderson udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z wrestlingiem zanim dołączył do WWE:

”Jestem facetem, który uprawiał wrestling w stodołach, a także w małych halach zanim dołączył do World Wrestling Entertainment. Wiem jak to jest z kimś walczyć bez kamer, a także bez możliwości obejrzenia swojej walki w tv. W pewnym sensie sprawiało mi to trochę więcej zabawny. Poziom stresu nie jest wielki, a to był świetny czas”.

» Członek dywizji WWE 205 Live Akira Tozawa za pośrednictwem Twittera opublikował wspólne zdjęcie z Apollo Crews. Warto dodać, że panowie wraz z Ricochetem na scenie niezależnej byli znani jako ”Team Best Friends”:

» WWE RAW Superstar Seth Rollins za pośrednictwem Twittera wyjawił, że to jeszcze nie koniec w odniesieniu do jego walki z Triple H podczas WrestleManii 33:

» Sędzia WWE Charles Robinson udzielił wywiadu dla WWE.com, w którym wypowiedział się na temat zdobycia 16 tytułu przez Johna Cenę:

”To było prawdopodobnie jedno z najważniejszych wydarzeń, w którym miałem okazję uczestniczyć. Moim zdaniem John Cena jest najlepszym wrestlerem wszech czasów w WWE. Nie dbam o to jak fani na niego reagują, on jest po prostu świetnym facetem zarówno w WWE jak i poza. Wszystko co robi to tylko i wyłącznie z myślą o naszym biznesie”.

» Big Show za pośrednictwem Twittera opublikował swoje kolejne zdjęcie z przygotowań do walki z z Shaquillem O’Nealem podczas WrestleManii 33:

» WWE Hall of Famer The Million Dollar Man Ted DiBiase udzielił wywiadu dla The Memorabilia Guy, w którym wypowiedział się na temat otrzymania figurki z własną podobizną od Hasbro:

”Dla mnie to było trochę surrealistyczne doświadczenie. Nigdy nie wyobrażałem sobie tego, że kiedykolwiek będę miał okazję dostać figurkę z moim podobieństwem. To jest jedna z rzeczy, które pomogły mi zrozumieć jak wielkie było WWF”.

» Podczas wczorajszego odcinka TNA Impact Wrestling Trevor Lee pokonał DJ Zema Ion w Ladder Matchu dzięki czemu został nowym TNA X-Division Championem: