Uwaga na Spoilery! Topowa gwiazda RAW na SmackDown, Dobre wieści w sprawie zdrowia Vadera, NWA Champion Nick Aldis w Chinach

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o tym, że ze SmackDown Live na RAW przenieśli się Sunil Singh oraz Jinder Mahal, który tej samej nocy stracił WWE United States Championship w starciu z Jeffem Hardym. Następnie ogłoszono, że były WWE IC Champion The Miz zostanie przeniesiony z czerwonej tygodniówki na niebieską, a jego podwładni, czyli Curtis Axel i Bo Dallas wciąż będą członkami RAW:

» Pod koniec zeszłego miesiąc, Vader pomyślnie przeszedł operację serca w Dallas. 14 listopada 2016 roku u byłego wrestlera zdiagnozowano niewydolność serca. Choroba spowodowana była jego karierę piłkarską oraz wrestlingową. Następnie odwiedził dwóch lekarzy, którzy poinformowali, że zostały mu tylko dwa lata życia. Kilka dni temu Vader napisał na Twitterze, że wyszedł ze szpitala i aktualnie przechodzi rehabilitację.

» Dwa dni temu w Wenzhou w Chinach odbył się event, podczas którego obecny NWA Champion Nick Aldis bronił swojego tytułu mistrzowskiego w pojedynku z Coltem Cabanom. Poniżej przedstawiamy po meczowe zdjęcie: