UWAGA NA SPOILERY! Title Change na AEW Double Or Nothing, Shawn Spears z awarią garderoby

» Podczas wczorajszej gali AEW Double Or Nothing odbyły się trzy walki mistrzowskie. Mike Tyson przedstawił Cody’ego Rhodesa jako pierwszego w historii TNT Championa. Warto nadmienić, że między legendą boksu, a Jakem Robertsem doszło do drobnego spięcia.

Nyla Rose w meczu o AEW Women’s World Title pokonała Hikaru Shidę. Wrestlerka z Azjii nie prezentowała się zbytnio dobrze. Jak się okazało była, to tylko woda na młyn. Podczas DoN byliśmy świadkami No DQ Matchu, w którym Shida pokonała Rose przy użyciu kija do kendo, dzięki czemu została nową mistrzynią kobiet AEW.
Po wygranej walce, Jim Ross wspomniał o tym, jak emocjonujący tydzień spotkał Hikaru Shidę, ze względu na śmierć jej koleżanki Hany Kimury. Przed walką została zaprezentowana grafika upamiętniająca wrestlerkę ze STARDOM. Hikaru Shida jest trzecią AEW Women’s World Champion w historii.

» Double Or Nothing, to noc wielu ekscytujących pojedynków. W jednym z nich doszło do zabawnej sytuacji. Dustin Rhodes zmierzył się z Shawnem Spearsem, który musiał zmagać się z awarią garderoby. Byli wrestlerzy WWE na różne sposoby próbowali poradzić sobie z problemem, który obejrzeć możecie na poniżej zamieszczonych zdjęciach. Niestety nie wzięli pod uwagę faktu, iż ze spodniami w dół pójdzie bielizna. Dustin chwycił za spodenki swojego rywala jednocześnie odsłaniając jego tyłek.