Uwaga na Spoilery! Szczegóły kontuzji Liv Morgan, Klasyfikacja po drugim odcinku Mixed Match Challenge, Dziewczyna Adama Cole’a kontuzjowana w NXT

» WWE potwierdziło, że Liv Morgan doznała wstrząsu wywołanego w trakcie konfrontacji podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW w Denver.

”Liv Morgan doznała wstrząsu mózgu i aktualnie przechodzi przez odpowiednie protokoły w ramach wszechstronnego programu odnowy biologicznej WWE”.

Brie Bella za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat kontuzji członkini The Riott Squad:

» Drugi odcinek drugiego sezonu WWE Mixed Match Challenge odbył się w Pepsi Center w Denver. Podczas tego wydarzenia odbyły się dwie walki. Pierwsza z udziałem Bobby’ego Lashleya i Mickie James vs Jinder Mahal i Alicia Fox, a druga z udziałem The Miza i Asuki vs R’Truth i Carmella.

Tak prezentuje się klasyfikacja po drugim odcinku MMC:

RAW:
* Braun Strowman i Ember Moon (1 wygrana, 0 porażek)
* Bobby Lashley i Mickie James (1 wygrana, 0 porażek)
* Kevin Owens i Natalya (0 wygranych, 1 porażka)
* Jinder Mahal i Alicia Fox (0 wygranych, 1 porażka)
* Finn Balor i Bayley (0 wygranych, 0 porażek)

SmackDown:
* AJ Styles and Charlotte Flair (1 wygrana, 0 porażek)
* The Miz and Asuka (1 wygrana, 0 porażek)
* Jimmy Uso and Naomi (0 wygranych, 1 porażka)
* R-Truth and Carmella (0 wygranych, 1 porażka)
* Rusev and Lana (0 wygranych, 0 porażek)

» Niezależna wrestlerka Britt Baker nabawiła się urazu podczas zeszłotygodniowych tapingów WWE NXT w Full Sail University. Wrestlerka podczas tapingów miała okazję do współpracowania z Shayną Baszler. Warto zaznaczyć, że chłopak wrestlerki, czyli Adam Cole z The Undisputed Ery potwierdził kontuzję wrestlerka, która przez nią będzie nieczynna przez kilka tygodni.