Uwaga na Spoilery! Szczegóły Firefly Fun House Matchu, Becky Lynch o walce z Shayną Baszler, Drew McIntyre komentuje WM 36

» Pierwszy raz w historii podczas WrestleManii odbył się Firefly Fun House Match z udziałem Johna Ceny oraz Braya Wyatta. Był, to dziwaczny pojedynek, w którym nie doświadczyliśmy zbyt wielu akcji fizycznych. Niemniej jednak mogliśmy zobaczyć, w jaki sposó The Fiend pokonuje Lidera Cenation. Pojedynek ten miał kilka aspektów filmowych, jednak nie tak wiele jak Boneyard Match. Poniżej przedstawiamy materiały wideo z walki Ceny i Wyatta:

» WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch udzieliła wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedziała się na temat walki z Shayną Baszler podczas WrestleManii 36:

Shayna posiada zupełnie inny zestaw umiejętności. Ona nie przypomina nikogo z głównego rosteru, a na pewno nie ma takiej osoby na RAW. Musiałam dostosować się i wprowadzić swój styl, aby trzymać ją z dala od pobicia mnie. Ona uderzała mnie bardzo mocno. Można to było zobaczyć, można to było usłyszeć. Ale pod koniec dnia, nie chodziło o to, kto jest trudniejszym przeciwnikiem, ale kto jest sprytniejszy i bardziej twórczy.

» W walce wieczoru podczas drugiego dnia WrestleManii 36, Drew McIntyre pokonał Brocka Lesnara, dzięki czemu zdobył WWE Championship. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy krótki post-show photo shoot z udziałem mistrza. Wrestler z Europy za pośrednictwem Twittera stwierdził, że spełnił swoje złamane marzenia: