Uwaga na Spoilery! SmackDown Superstar atakuje na RAW, Brie Bella ogłosiła przejście na emeryturę, Wielkie starcie zapowiedziane na SmackDown

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW pojawił się Shelton Benjamin, który z za pleców zaatakował Setha Rollinsa rozmawiającego z Paulem Heymanem odnośnie starcia z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 35. Fabuła polegała na tym, że Paul Heyman zapłacił Benjaminowi za atak na pretendenta do Universal Title. W trakcie wspomnianego segmentu Paul poinformował, że jego klient pojawi się na odcinku Monday Night RAW w Chicago oraz na WrestleManii 35.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy podsumowanie odcinka WWE Total Divas, w którym Brie Bella poinformowała o przejściu na emeryturę oraz o konflikcie z udziałem Nikki oraz RAW Women’s Champion Rondy Rousey, który miał miejsce na gali PPV Evolution.

» WWE poinformowało, że na SmackDown w Nutter Center w Dayton odbędzie się eight man tag team match z udziałem takich gwiazd jak: The Hardy Boyz, Ricochet i Aleister Black vs Sheamus, Cesaro, Rusev oraz Shinsuke Nakamura. Tej samej nocy Shane McMahon wyjaśni, dlaczego zaatakował The Miza podczas gali WWE PPV FastLane.