Uwaga na Spoilery! Kolejna walka na Payback, Natalya o problemie z jedzeniem, Status Sheltona Benjamina

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW Generalny Manager Kurt Angle ogłosił, że na gali PPV Payback odbędzie się starcie z udziałem Romana Reignsa oraz Brauna Strowmana. Na obecną chwilę stypulacja tej walki jest nieznana. Braun podczas RAW posłużył się taką samą bronią co jeszcze za czasów obecności Micka Foley, czyli zastraszeniem.

» WWE Women SmackDown Live Natalya pojawiła się gościnnie w najnowszym odcinku podcastu Making Their Way to the Ring prowadzonym przez Lilian Garcia. Poniżej przedstawiamy wypowiedź Nattie na temat wrestling, który pomógł w przywróceniu jej chęci do życia:

”To było jak spore wyzwanie, ale dzięki rozmowie jaką odbyłam z Alexą Bliss, która była w przeszłości w podobnej sytuacji do mojej wszystko się zmieniło. Wiecie nigdy publicznie się nie przyznałam do chęci odebrania sobie życia oraz do głodzenia się, ponieważ nie chciałam aby ktokolwiek wiedział o moich zamiarach. Alexa wyjawiła mi w tajemnicy, że droga jaką musiała przebyć zanim dostała się do WWE była bardzo ciężka i w przeszłości zmagała się z różnymi chorobami, czy to anoreksja, czy też bulimia. Jestem wdzięczna mojemu trenerowi, bez którego z pewnością bym sobie nie poradziła”.

» Shelton Benjamin za pośrednictwem Twittera postanowił skomentować plotki dotyczące podpisania kontraktu przez niego z WWE:

”Pozwólcie mi to wyjaśnić. Nie podpisałem kontraktu z @WWE. Nie podpisałem go z powodu kontuzji. Chociaż mogłoby to się zmienić, od 4-16-2017 jestem wolnym agentem”

W zeszłym roku WWE stworzyło kilka materiałów promujących powrót wielkiej gwiazdy w postaci Sheltona Benjamina na SmackDown jednak do tego nie doszło z powodu urazu jakiego nabawił się ten niesamowity zawodnik. W zeszłym miesiącu Shelton ogłosił, że jest w pełni zdrowy i gotowy do powrotu na ring.