Uwaga na Spoilery! Czy Curt Hawkins przełamał serię na RAW?, Głosowanie na rywala wrestlera RAW, David Otunga powraca do WWE

» W tygodniu na Monday Night RAW, Curt Hawkins odniósł 200 porażkę z niezależnym wrestlerem Jamesem Hardenem przez dyskwalifikację. W trakcie walki zjawił się Baron Corbin, który zaatakował lokalnego wrestlera, a następnie udał się na zaplecze. W poniżej zamieszczonym materiale wideo, Curt Hawkins powiedział, że próbował zrobić coś zabawnego myśląc, że to będzie dla niego wielka noc, ale stało się inaczej. Wrestler dodał, że nie ma pojęcia, dlaczego Corbin się na niego uwziął, ale kiedy dojdzie do ich konfrontacji to Corbin będzie pierwszym facetem, który z nim przegra”.

» Wygląda na to, że oficjele WWE chcą przywrócić byłego WWE Superstar tylko po to, aby on mógł zrobić program z Curtem Hawkinsem. Warto zaznaczyć, że dorobek Curta po RAW wynosi 200 porażek. Na stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na pierwszego wrestlera, z jakim uda się wygrać byłego tag team championowi. Poniżej przedstawiamy dostępne propozycje oraz wyniki głosowania:

45 procent głosów na Gillberga,
32 procent głosów na The Brooklyn Brawler
18 procent głosów na Barry’ego Horowitza,
5 procent głosów na Harveya Wipplemana.

» David Otunga powróci na Monday Night RAW podczas przyszłotygodniowego odcinka, gdzie zastąpi Jonathana Coachmana, który ma pewne zobowiązania związane z The Golf Channel w Atlantic City.