Uwaga na Spoilery! Charlotte Flair o przenosinach na SmackDown, Wydarzenia podczas walki wieczoru RAW, Wywiad z Austinem Ariesem

» WWE SmackDown Women Charlotte Flair rozmawiała z Brianem Fritzem dla Sporting News. W wywiadzie Charlotte wypowiedziała się na temat przenosin na SmackDown podczas Superstar Shake-Up:

”Nie mogę o tym rozmawiać z pozostałymi kobietami występującymi na RAW lub SmackDown, ale jedno co mogę zdradzić to fakt, że była zadowolona z przenosin na SmackDown, ponieważ na RAW osiągnęłam już wszystko. Chcę, aby obie marki działały prawidłowo, więc zamierzam dołożyć wszelkich starań i udowodnić, dlaczego jestem uznawana za jedną z najlepszych wrestlerek w WWE”.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW otrzymaliśmy walkę wieczoru z udziałem dwóch kolosów. Kończący karierę w przyszłym roku Big Show vs ”Dzidziuś” Braun Strowman. Pojedynek ten zakończył się No Contestem w momencie, kiedy po upadku zawodników na ring on się zerwał:

» W poniższym materiale wideo, który ukazał się na oficjalnym profilu WWE na Twitterze, Austin Aries wypowiedział się na temat relacji z TJ Perkinsem oraz Cruiserweight Championem Nevillem: