Triple H żartuje z Paige? Była mistrzyni komentuje i otrzymuje wsparcie od Renee Young i Nikki Bella

Podczas jednego z ostatnich wywiadów, Triple H wypowiedział się na temat potencjalnych powrotów kontuzjowanych gwiazd WWE, w tym Edge’a i Paige. W pewnym momencie powiedział: “Chciałbym zobaczyć jak wchodzą na ring i rywalizują, ale co ważniejsze, chciałbym aby żyli długo i zdrowo. Wiesz, Edge ma dzieci, Paige… prawdopodobnie ma coś o czym nie wie.”, po czym w miejscu nagrywania wywiadu rozległy się śmiechy kilku facetów. Hunter początkowo chciał pewnie powiedzieć, że Paige też może je mieć w przyszłości, ale w porę uświadomił sobie, że nie może i obrócił to w żart. W 2016 roku, była Divas Champion wyznała, że gdy miała 18 lat poroniła, a dodatkowo miała operację, która przekreśla jej ewentualne plany o rodzicielstwie. Paige najwyraźniej nie spodobał się ten żart i napisała o tym na Twitterze:

“Nawet mój szef o mnie żartuje.. nic dziwnego, że i wy wciąż to robicie.” – napisała.

Wsparcia jej udzieliły Renee Young oraz Nikki Bella:

“Wielka miłość do Paige. Była w piekle i z powrotem, ale niektórzy ludzie wciąż chcą z niej żartować. Potrzebujemy (ona zasługuje) prawdziwej zmiany.”

Nigdy nie zobaczymy prawdziwej zmiany w równouprawnieniu, jeśli będziemy patrzeć na to jak na fabułę. Zmiana w firmie zaczyna się od góry. Nasi liderzy pomagają dawać przykład. My, kobiety potrzebujemy wszelkiej możliwej pomocy. Pomocy z szacunkiem od naszych współpracowników i fanów. Jesteśmy jednością. Jedna miłość.”