Snoop Dogg i Joan Lunden w WWE Hall of Fame, John Cena na RAW?, Występ Steve’a Austina na WrestleManii 32, Informacje o Global Cruiserweight Series

» WWE oficjalnie ogłosiło, iż w tym roku do skrzydła “Warrior Award” podczas ceremonii Hall of Fame trafi wielokrotnie nagradzana dziennikarka, autorka bestsellerów i osoba, która wygrała walkę z rakiem piersi – Joan Lunden. Informację tą przekazał w dzisiejszym “NBC’s Today” sam John Cena.

» Kolejną zaś (choć tego jeszcze oficjalnie nie potwierdzono) jest jeden z najpopularniejszych raperów – Snoop Dogg. Artysta miałby zostać wprowadzony do skrzydła “Celebryci”. Wiadomość za zostać potwierdzona na dniach, a tymczasem WWE Network wysyła do swoich subskrybentów taką oto grafikę promującą ceremonię Hall of Fame na ich antenie:

» Wracając z kolei do Johna Ceny, bardzo możliwe jest, iż wystąpi on na dzisiejszym Monday Night RAW. Oto co napisał na Twitterze:

Thank you @TODAYshow for giving me a “hall pass” on physical therapy. I’m in New York, so is #RawBrooklyn @WWE hmmmmm #WrestleMania32

» Poniżej zaś zapowiedź dzisiejszego RAW, na którym to przypomnijmy, pojawią się gwiazdy tegorocznej WrestleManii – The Undertaker, Shane McMahon, Triple H, Roman Reigns, Dean Ambrose oraz Brock Lesnar:

  • Kto jest prawdziwą władzą w main evencie WrestleManii?
  • Do czego zdolny będzie Dean Ambrose, aby poskromić Bestię?
  • Co będzie miał do przekazania The Undertaker na ostatnim RAW przed WrestleManią?
  • Czy Chris Jericho przyjmie wyzwanie AJ Stylesa?
  • Kto zyska przewagę przed zbliżającym się Ladder Matchem o mistrzostwo Interkontynentalne?

» W kontekście WrestleManii 32, na oficjalnym profilu Stone Cold Steve’a Austina pojawił się post zawierający tekst: “Anything can happen at WWE WrestleMania…”, co w tłumaczeniu na polski: “Wszystko może wydarzyć się podczas WrestleManii” dodając przy tym takie oto zdjęcie:

Jak myślicie, co szykuje Stone Cold? 🙂

» Na koniec tego newspacka, informacje o turnieju Global Cruiserweight Series, który będzie emitowany na WWE Network. Wiemy już, że walki kwalifikacyjne do wspomnianego turnieju odbędą się m.in. na galach federacji EVOLVE, PROGRESS i Revolution Pro, a same nagrania Global Cruiserweight Series potrwają 5 dni od 20 czerwca w Full Sail University.