Tribute to the Troops 2018, Pierwsza w historii NXT UK Women’s Champion, Ronda Rousey na Smackdown, Plany na TLC

» WWE ogłosiło datę tegorocznego Tribute to the Troops. Będzie miało ono miejsce 4 grudnia w Fort Hood, a więc w bazie wojskowej w Teksasie.

» Podczas wczorajszej gali NXT UK odbyła się walka Toni Storm VS Rhea Ripley, a zwyciężczyni miała zostać pierwszą w historii NXT UK Women’s Champion. Pojedynek wygrała Ripley.

» Po Internecie krążą plotki, jakoby Ronda Rousey w 2019r. miałaby przenieść się na SmackDown z powodu… kanału FOX. Jak wiemy platforma ta zyskała prawa do transmisji niebieskiej tygodniówki. Stacja jednak postawiła kilka warunków. Jednym miałoby być przeniesienie transmisji SmackDown z wtorku na piątek, a drugum właśnie transfer obecnej RAW Women’s Champion do niebieskich. FOX tłumaczy swą decyzję faktem, że dawna kariera i osiągnięcia Rondy zdecydowanie poprawiłyby oglądalność SmackDown.

» Na ostatnim odcinku RAW dostaliśmy segment z Baronem Corbinem, który mówił, że pomimo tego, iż Braun Strowman doznał kontuzji, to ich starcie na TLC się odbędzie. Jak podaje Dirty Sheets, Braun już jest wycofany z PPV, a Main Eventem tej gali ma być 6 man tag team match Corbin, McIntyre & Lashley VS Bálor, Elias & Angle, a na szali postawiona będzie posada Barona jako Generalnego Managera RAW. Inna opcja zakłada, że zamiast Kurta w walce ma wziąć udział były WWE Champion Bray Wyatt, który powrócił do ringu podczas WWE Starrcade.