AEW

Tony Khan o galach AEW na Wembley

Po sukcesie jaki odniosła gala All In zorganizowana na legendarnym Wembley w Londynie, federacja ogłosiła powrót na tę arenę w przyszłym roku. Podczas wywiadu dla BBC Tony Khan wspominał ogromny sukces wspomnianego PPV oraz wyraził chęć uczynienia z Wembley corocznym przystankiem dla AEW.

To była najważniejsza noc naszego życia, gdy pojawiliśmy się na Wembley. Cieszę się, że powrócimy tam w przyszłym roku. To świetna tradycja, którą chcemy stworzyć. Chcę co roku organizować duże wydarzenie na stadionie Wembley. Kiedy pojawiliśmy się w Londynie poczuliśmy, że to wielkie kulturalne wydarzenie dla Anglii. Jest to coś co możemy organizować każdego roku. Jestem naprawdę z tego dumny.

Tony Khan opowiadając o przyszłorocznej londyńskiej gali powiedział, że chce zawrzeć w niej nowe elementy, których zabrakło podczas tegorocznego show. Planuje walkę dla Bryana Danielsona a także dwóch Anglików, którzy opuścili All In ze względu na kontuzję.

Mamy wielu ciekawych zawodników takich jak np. PAC i Jamie Hayter. Oboje byli mistrzami i mam nadzieję, że niedługo wrócą do akcji. Poza tym pochodzą z Anglii i są bardzo popularni w Wielkiej Brytanii.

Główna sprzedaż biletów na All In 2024 rozpocznie się już w ten piątek!

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl