Saraya: Mercedes, jeśli to oglądasz, nie możemy się doczekać, aż w końcu do nas dołączysz”

Mone pojawiła się w publiczności na AEW All In, co znowu wzbudziło spekulacje odnośnie jej potencjalnego dołączenia w szeregi elitarnych.

Odkąd Mercedes Mone, wcześniej znana jako Sasha Banks, opuściła WWE i rozpoczęła występy w NJPW/STARDOM, fani spekulowali, że może współpracować z AEW. Jednak jeszcze tego nie zrobiła. Federacja podobno rozmawiała z Mone przed galą AEW x NJPW Forbidden Door 2, ale kontuzja, której doznała na NJPW Resurgence, uniemożliwiła jej udział w show. 

Podczas media scrum po All In, Khan i mistrzyni świata kobiet AEW Saraya, zostali zapytani o pojawienie się Mercedes Mone w tłumie podczas show. Tony stwierdził, że Mone nie została zakontraktowana, ale pomyślał, że byłoby wspaniale mieć ją u siebie. Khan podkreślił również, że „wiele potencjalnych rzeczy” może się wydarzyć z udziałem Mone, ale dał jasno do zrozumienia, że w najbliższym czasie do niczego nie dojdzie.

„Mercedes nie jest obecnie dopuszczona do akcji. Wspaniale byłoby ją tu mieć. Ostatni raz rywalizowała w New Japan Pro-Wrestling, więc pomyślałem, że byłoby wspaniale mieć tutaj jedną z czołowych międzynarodowych gwiazd pro wrestlingu. Ostatnim razem, gdy widzieliśmy ją w ringu, rywalizowała z Willow Nightingale”.

Następnie Saraya podzieliła się swoimi przemyśleniami, zauważając, że ma historię z Mone i chciała zdobyć tytuł przed nią. Saraya drażniła się z Mone i powiedziała „przyprowadź ją”, nie mogąc się doczekać, aż Mone ewentualnie do nich dołączy.

„Zobaczyłam ją i pomyślałam: ok, ona będzie na nas patrzeć, świetnie. Mam już z nią historię. Szczerze mówiąc, chciałam wygrać mistrzostwo przed nią. Wiem, że by to zrobiła. Kiedykolwiek przyjdzie, to spróbuje zdobyć tytuł. Mercedes, jeśli to oglądasz, nie możemy się doczekać, aż w końcu do nas dołączysz” – powiedziała Saraya.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl