AEW Dynamite 29 listopada 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Show odbyło się w Minneapolis. Komentatorami gali był Taz, Excalibur oraz Bryan Danielson.

Continental Classic Gold League Match

Jay Lethal vs. Jon Moxley

Zwycięzca– Jon Moxley (6 punktów)

Tony Schiavone ogłosił, że ostatni mecz Stinga odbędzie się 3 marca. Wrestler zauważył, że show odbędzie się w tym samym miejscu, gdzie odbyła się jego pierwsza walka o mistrzostwo świata. Sting podziękował Flairowi. Ric zapowiedział, że wraz ze Stingiem pojedzie na galę.

Continental Classic Gold League Match

Mark Briscoe vs. RUSH

Zwycięzca– RUSH (3 punkty)

Toni Storm zawalczy na Dynamite w przyszłym tygodniu.

MJF wspomniał, że kiedyś oglądał Joe w TNA. Wie, że jest on oryginalny i wyglądało na to, że nigdy nic go nie obchodziło. Maxwellowi jest szkoda, że Samoa Joe nigdy nie został mistrzem świata w WWE. Maxwell powiedział, że gdyby nie Joe, to może nie byłoby AEW. MJF przypomniał wszystkie nazwiska, które pokonał, w tym Rhodesa i Punka. Maxwell twierdzi, że 30 grudnia okaże się czy Max jest tym kim myślał. Mistrz świata twierdzi, że da z siebie wszystko.

Następnie na arenie zgasło światło, a zamaskowani zawodnicy zaatakowali Maxwella. Jeden z nich miał kij do bejsbola i chciał zaatakować MJF’a. Pomógł mu jednak Samoa Joe, który wygonił intruzów z ringu. Następnie obejrzeliśmy wideo, gdzie zamaskowany zawodnik wyzwał Joe i MJFa na Tag Team match w przyszłym tygodniu. Zdenerwowany Max zgodził się na walkę. Nie był z tego zadowolony Samoa Joe.

Singles match

Wardlow vs. AR Fox

Zwycięzca– Wardlow

Trios match

The Hardyz vs. Top Flight

Zwycięzcy– Top Flight

Penta El Zero Miedo, Komander, El Hijo del Vikingo wyzwali Top Flight i Action Andrettiego na walkę.

TBS Championship House Rules Match

Julia Hart vs. Emi Sakura

Zwyciężczyni– Julia Hart

Mariah May zapukała do pokoju Tony’ego Khana. Jest ona podekscytowana tym, że jest w AEW.

Następnie Christian Cage i ochrona weszli na ring. Cage zaprosił Adama do ringu. Cage nie był zadowolony z faktu, że Rated R Superstar zaatakował Killswitcha i Nicka Wayne’a. Panowie wspominali wspólną przeszłość. Cage w pewnym momencie powiedział, że jego ojciec stał się ojcem Adama. Jest on jego fanem. Następnie Christian nazwał Copelanda rodziną. Cage następnie zaproponował aby panowie byli razem drużyną, dla matki Adama. Kiedy Copeland zastanawiał się nad słowami Cage’a, ten spróbował go zaatakować. Adam przewidział ten atak i wykonał Low Blow na mistrzu TNT. Panowie zmierzą się za tydzień o mistrzostwo.

Continental Classic Gold League Match

Swerve Strickland vs.  Jay White

Zwycięzca– Swerve Strickland( 6 punktów)

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl