Tommy Dreamer wyjawia problemy Howard Finkela, Tajemnicza wiadomość Kassiusa Ohno, Angelina Love opowiada o Knockouts Title

» Legendarny spiker WWE Howard Finkel zmarł w wieku 69 lat. W najnowszym odcinku Busted Open Radio wystąpił Tommy Dreamer. Legendarny wrestler wypowiedział się na temat problemów zdrowotnych, z którymi zmagał się jego bliski przyjaciel:

Wiele osób twierdziło, że Howard miał udar. On miał bardzo rzadką chorobę mózgu. – Tommy Dreamer. Z biegiem czasu on się kurczył, a wszyscy myśleli, że Howard traci rozum. Miał problemy podobne do udaru. Nie publikowałem naszych zdjęć w mediach społecznościowych, ale cały swój wolny czas poświęcałem na spotkania z moim bliskim przyjacielem. Do samego końca nie chciał, aby ludzie wiedzieli o jego chorobie. Kilka dni przed jego śmiercią zamieściłem zdjęcie w mediach społecznościowych. Niestety Howard nie był w stanie podnieść telefonu ze względu na swój kiepski stan zdrowia. Notatka wisząca nad jego łóżkiem brzmiała następująco – Włącz kanał 43 o godzinie 20 w poniedziałek. Wtedy rozpoczynał się wrestling. Kochał wrestling, byliśmy dla niego rodziną.

» Kilka dni temu Kassius Ohno został zwolniony przez federację World Wrestling Entertainment. Wrestler za pośrednictwem Twittera udostępnił zdjęcie butów pozostawionych na ringu, co wywołało sporą dyskusję na temat jego przyszłości w branży wrestlingowej. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Kassius Ohno powróci do swojego dawnego ring name’u “Chris Hero”, czy zakończy karierę wrestlera. W przeszłości Chris Hero występował w takich organizacjach, jak: ROH, NOAH, PWG, CZW, WXW oraz Chikara.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> Monday Night RAW 20 kwietnia 2020: Zapowiedź

» Była Impact Women Angelina Love za pośrednictwem portali społecznościowych wypowiedziała się na temat pierwszego Knockouts Championship runu. Warto przypomnieć, że w 2009 roku na gali LockDown, Angelina Love pokonała Taylor Wilde oraz Awesome Kong, dzięki czemu poznaliśmy nową mistrzynię. Wrestlerka wyjawiła, że nie miała pojęcia, gdzie jest, ani co się z nią dzieje, gdyż ogarnęły ją tak wielkie emocje.

Angelina Love aktualnie występuje w ROH. Jest częścią grupy “The Allure”, którą współtworzy z Mandy Leon oraz Velvet Sky.