TLC 2016 Zapowiedź

Tables, Ladders and Chairs, czyli jedna z najciekawszych gal WWE odbędzie się już dzisiaj w nocy w Amercian Airlines Center która znajduję się w Dallas ( Texas). Jak zakończy się ostatnie PPV spod szyldu SmackDown? Zapraszamy na zapowiedź.

ehh

SmackDown Tag Team Champions Heath Slater & Rhyno vs Bray Wyatt & Randy Orton

Randy Orton dołączył jakiś czas temu do Wyatta, to dzięki nim ostatecznie drużyna SmackDown zwyciężyła starcie mężczyzn i to oni dostają szanse na walkę o pasy. Szanse, którą prawdopodobnie wykorzystają. Slater i Rhyno jako mistrzowie to fajny przerywnik i krótki epizod, ale pora żeby pasy powędrowały do nowej rodziny Wyattów.

TYP: Bray Wyatt & Randy Orton

wtf

Kalisto vs Baron Corbin (Chairs Match)

Nie widzę kompletnie sensu w interwencji Barona w ostatniej walce Kalisto na Survivor Series, była dla mnie niepotrzebna i zupełnie bezsensowna. Doprowadziła nas tak naprawdę do “odgrzewanego kotleta” czyli do storylinu, który już kiedyś w WWE był i juz wtedy był on dosyć słaby, tym razem nie jest inaczej a walkę prawdopodobnie wygra Corbin, choć WWE może postawić na Kalisto aby przedłużyć konflikt (oby nie).

TYP: Baron Corbin

znowu-to-samo

Intercontinental Champion The Miz vs Dolph Ziggler (Ladder Match)

Jeśli mowa o odgrzewanych kotletach, to ta walką wpisuję się w tą konwencje świetnie. Miz znowu jest mistrzem a Ziggler znowu postara się odebrać mu pas, było to już wałkowane kilka razy i zapowiada się że jeszcze trochę to story pociągnie. Tym razem przewiduje zwycięstwo The Miza.

TYP: The Miz

plastic

Nikki Bella vs Carmella (No Disqualification Match)

Mam wrażenie że całą tą kartę omawiałem już kilka razy, jedyny plus tej walki to stypulacja, która napawa mnie optymizmem że będzie się dało ją oglądać. Oby wygrała Carmella, bo dużo jej to da i prawdopodobnie wywinduję do miana pretendentki pasa kobiet.

TYP: Carmella

kobitki

SmackDown Women’s Champion Becky Lynch vs Alexa Bliss (Tables Match)

Jest to chyba jedna z niewielu walk, na którą faktycznie czekam. Panie zmierzą się w walce ze stołami i mam nadzieję że pokażą iż mogą konkurować z piszącymi co drugie RAW historie kobiecego wrestlingu Charlotte i Sashą Banks. Wydaję mi się również że na dzisiejszej gali poznamy nową mistrzynię.

TYP: Alexa Bliss

me

WWE World Heavyweight Champion Aj Styles vs Dean Ambrose (Tables, Ladders and Chairs Match)

Ze względu na stypulację tej walki i osoby w niej będące nie martwię się o poziom ringowy i poziom show tego starcia. Walkę wygra AJ Styles, gdyż jest dla niego szykowane coś dużego na Royal Rumble. Wątpię aby Dean był w stanie przejąć pas, nawet przy pomocy Ellswortha.

TYP: AJ Styles