The Young Bucks odpowiedzialni za sprowadzenie Bobby’ego Fisha do AEW, Stephanie McMahon wprowadzona do International Sports Hall of Fame

» Według The Wrestling Observer Newsletter, The Young Bucks dołożyli wszelkich starań, aby sprowadzić Bobby’ego Fisha do All Elite Wrestling.

W ubiegłym tygodniu były gwiazdor WWE NXT zadebiutował w ringu Dynamite rywalizując z obecnym AEW TNT Championem Sammym Guevarą. Fish przegrał rywalizację z mistrzem, który wyprowadził swój finisher GTH, a następnie przypiął leżącego na ringu przeciwnika.

Po pojedynku Bobby Fish został oficjalnie powitany w AEW podpisując pełnoetatowy kontrakt. Zarówno Matt, jak i Nick Jackson są odpowiedzialni między innymi za prowadzenie bezpośrednich negocjacji z przyszłymi gwiazdami wrestlingu, które chcieliby zobaczyć w firmie wrestlingowej. Ta dwójka miała kluczowy wpływ na ostateczną decyzję Fisha o dołączeniu do AEW.

Podczas sobotniego AEW Dynamite rywalem byłego wrestlera WWE NXT ma być Bryan Danielson.

» Stephanie McMahon została wprowadzona do International Sports Hall of Fame. Dzięki temu została pierwszą kobietą “z kadr”, która otrzymała tak wielkie wyróżnienie. ISHOF powstało w 2012 roku w celu uhonorowania najlepszych sportowców na świecie ze wszystkich dyscyplin sportowych.

Pokorna i zaszczycona. Jestem pierwszą kobietą z kadry kierowniczej wprowadzoną do International Sports Hall of Fame. Kluczową wiadomością do wszystkich była moja pasja, miłość, ciężka praca, intencja oraz wiara w siebie.

Stephanie McMahon dołączyła do takich wielkich nazwisk związanych z WWE, jak: WWE Hall of Famers Arnold Schwarzenegger (2012), Mark Henry (2012), Bruno Sammartino (2013) i Kurt Angle (2016). W dodatku Triple H (2015) oraz Ronda Rousey (2018).