The Rock komentuje segment z RAW, Title shot Chrisa Hero, Gwiazdy na dłużej w TNA, Triple H chwali Mojo Rawleya

» Dwayne ”The Rock” Johnson za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat sytuacji z RAW, która nie spodobała się prezesowi WWE Vince’owi McMahonowi oraz Triple H:

”Pracuję instyktownie. Zawsze słucham ludzi i staram się dać im coś czego potrzebują, coś specjalnego. Informacja o CM Punku została bardzo pozytywnie przyjęta przez @WWEUniverse. To była zabawna noc”.

» Podczas nagrywania wczorajszych tapingów WWE NXT Chris Hero(dawniej Kassius Ohno) otrzymał title shota i skonfrontował się z obecnym mistrzem NXT Bobbym Roodem. Wyniki z tapingów wkrótce zostaną opublikowane na naszej stronie. Warto zaznaczyć, że podczas tapingów powracający do ringu NXT były mistrz Shinsuke Nakamura zmierzył się z byłym mistrzem Cruiserweight TJ Perkinsem.

» Oficjele federacji Total Nonstop Action poinformowali o tym, że w tym tygodniu udało im się przedłużyć umowę z dwiema czołowymi postaciami takimi jak: ”The Miracle” Mike Bennett oraz Marią Kanellis. Para podpisała kontrakt z TNA na początku stycznia 2016 roku po udanej przygodzie z Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował krótki materiał wideo z treningu Mojo Rawleya przeprowadzonego w Performance Center w Orlando: