The Iconic Duo na SmackDown Live?, Udany debiut na SmackDown The Bludgeon Brothers, Kulisy odejścia Johna Morrisona z WWE, Jay Lethal o tym co chce osiągnąć w Ring of Honor

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że drużyna The Iconic Duo w składzie: Peyton Royce oraz Billie Kay miała pojawić się na backstage’u SmackDown w Houston jednak były to fałszywe informacje.

» Podczas najnowszego odcinka SmackDown Live w ringu zadebiutowali The Bludgeon Brothers, czyli Luke Harper i Erick Rowan. Panowie pokonali The Hype Bros w swojej pierwszej oficjalnej walce po zmianie pseudonimów o czym możecie dowiedzieć się w poniżej zamieszczonym materiałach jakie dostępne są również na oficjalnej stronie WWE.com:

» John Morrison niedawno wystąpił gościnnie w audycji radiowej Open Mike, w której wypowiedział się na temat powodu odejścia z WWE:

”Jeśli mam być szczery to muszę wyznać, że odszedłem gdyż chciałem mieć większą swobodę twórczą. Przed wygaśnięciem mojej umowy otrzymałem propozycję przedłużenia go na 3 bądź 5 lat i chciałem to zrobić, ale znalazłem ciekawe miejsce, gdzie na prawdę mogłem stać się tym kim obecnie jestem. Moja przygoda z WWE była bardzo owocna i wciąż tam drzwi są dla mnie otwarte tak więc być może kiedyś mnie jeszcze zobaczycie na RAW lub SmackDown”.

» Jay Lethal udzielił wywiadu dla Huffington Post Royal Ramblings, w którym wypowiedział się na temat swoich oczekiwań odnośnie Ring of Honor:

”Są dwie rzeczy, które chciałbym zrobić w Ring of Honor. Zdobyć mistrzostwo tag teamowe oraz świeżo utworzone pasy mistrzowskie tak zwane – Six Man Belts. Gdybym mógł zdobyć te pasy zostałbym niesamowicie wyróżniony za bardzo długi pobyt w federacji i mam nadzieję, że wkrótce tak się stanie. W przeszłości będąc w Ring of Honor byłem także Pure Championem i nie przeszkadzało mi to w niczym”.