Huczny debiut zawodniczek NXT na SmackDown Live, Jay Lethal o postępach Ring of Honor w 2017 roku, Carmella wysyła ostrzeżenie w kierunku Charlotte Flair

» Tymczasem podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live na zapleczu obecna była Naomi, do której dołączyły takie zawodniczki jak: Ruby Riot, Liv Morgan oraz Sarah Logan. Zawodniczki natychmiast zaatakowały Naomi oraz Becky Lynch, która próbowała pomóc swojej przyjaciółce jednak musiały one uznać wyższość świeżych nabytków SmackDown Live. Tej samej nocy panie pojawiły się podczas Women’s Championship Matchu z udziałem Charlotte Flair oraz Nattie – obie zostały zaatakowane.

» Jay Lethal udzielił wywiadu dla Huffington Post Royal Ramblings, w którym wypowiedział się na temat postępów federacji Ring of Honor w 2017 roku:

”Jestem bardzo zadowolony z postępów jakie poczyniliśmy w Ring of Honor, ale nie oznacza to iż możemy się zatrzymać lub zwolnić na pewnym poziomie. Fani chcą oglądać największe gwiazdy sceny niezależnej i my im na to pozwalamy przez co nasz produkt jest fajny i interesujący. Faceci tacy jak: Cody Rhodes oraz Bully Ray wnieśli całkiem sporo świeżości i przyciągnęli do nas nowych fanów. Cieszę się z tego powodu”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Greg Hamilton przeprowadził krótki wywiad ze SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, która wypowiedziała się na temat swojego zwycięstwa nad mistrzynią kobiet RAW Alexą Bliss podczas gali PPV Survivor Series. Także możemy usłyszeć co ma do przekazania Carmella obecnej mistrzyni: