Szczegóły podpisania kontraktu Rondy Rousey z RAW, Mojo Rawley o przyjaźni z Robem Gronkowskim, Lista gwiazd Elimination Chamber Matchu

» W tym tygodniu Ronda Rousey opublikowała materiał wideo ze swojego treningu w WWE Performance Center. Według portali PWInsider.com Ronda była obecna w Stamford w siedzibie federacji WWE, ponieważ w dniu jutrzejszym oficjalnie podpisze swój kontrakt z Monday Night RAW. W rzeczywistości ten materiał został nagrany kilka lat temu.

» WWE SmackDown Live Superstar Mojo Rawley udzielił wywiadu dla ABC 15 in Phoenix, w którym wypowiedział się na temat swojej przyjaźni z Robem Gronkowskim:

”To tylko przyjaźń, która jest utrzymywana przez lata, jeszcze zanim ktoś z nas osiągnął sukces w sporcie. Razem dorastaliśmy, trenowaliśmy ze sobą i mogliśmy liczyć na siebie, gdy tylko działo się coś złego w naszym życiu. Mam nadzieję, że będzie mogli razem występować w WWE”.

» W poniższym materiale wideo została zaprezentowana lista 6 gwiazd WWE, które podczas Elimination Chamber Matchu wystąpiły najwięcej razy:

John Cena, Randy Orton i CM Punk – 5 razy.
The Undertaker – 6 razy.
Triple H – 7 razy.
Chris Jericho – 10 razy.