Uwaga na Spoilery! Wywiad z Austinem Ariesem, Powrót podczas Kick Offu, Streak Neville’a, Debiut na WM 33

» Były pretendent do WWE Cruiserweight Championship Austin Aries wypowiedział się na temat presji, z którą się zmagał przed występem na największej gali roku tj. WrestleManii, a także wyjawił iż jego obecności w loży komentatorskiej czy to na RAW, czy na 205 Live była zasługą WWE COO Triple H, który nie chciał go odsunąć z tv:

» Podczas wczorajszego kick offu poprzedzającego główną galę WrestleManie 33 w panelu komentatorskim zjawiła się WWE Hall of Famer Lita, która na początku roku została zwolniona przez federację, a następnie wystąpiła na jednym z eventów sceny niezależnej.

» Po wczorajszej WrestleManii dowiedzieliśmy się, że obecny WWE Cruiserweight Champion Neville nie doznał porażki w singles matchu aż od października zeszłego roku. Jest to niesamowite osiągnięcie dla Brytyjczyka.

» Podczas wczorajszego kick offu odbył się Andre the Giant Memorial Battle Royal z udziałem takich postaci jak: Jinder Mahal, Mojo Rawley, czy też Killian Dain z NXT. Podczas gali niespodziewanie NFL Star Rob Gronkowski został polany wodą przez Jindera Mahala co go rozwścieczyło, więc postanowił się zemścić na swoim oprawcy i pomógł Mojo w odniesieniu zwycięstwa. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tego wydarzenia: