Syn byłego zawodnika WWE zadebiutował na AEW Dynamite, Kolejny pojedynek dodany do Hell In A Cell, Dark Matche po SmackDown

» Syn związanego niegdyś z WWE Arna Andersona – Brock – zadebiutował w ringu na ostatnim AEW Dynamite, łącząc z swoje siły w Tag Teamie z Cody Rhodes’em. Jego ojciec w trakcie walki był przy ringu. Cody i Brock odnieśli zwycięstwo nad QT Marshall’em i Aaronem Solow’em, a po pojedynku Arn uściskał swojego syna gratulując mu występu.

 

» Na ostatnim SmackDown, do karty Hell In A Cell dodano kolejną walkę. Na gali tej będzie miało miejsce starcie Kevina Owensa z Samim Zaynem. Owens i Big E walczyli z Apollo Crewsem i Commanderem Azeezem. W trakcie pojedynku Sami, który siedział za stołem komentatorskim, rozproszył Kevina i spowodował przypięcie. Jak myślicie, czy na najbliższym PPV rywalizacja dawnych przyjaciół się zakończy, czy może jednak feud będzie kontynuowany?

 

» Już oficjalnie wiadomo, że po zakończonym  ubiegłym odcinku SmackDown, odbyły się Dark Matche, w których udział wzięli obecni gwiazdorzy NXT. Są to: panujący NXT Champion Karrion Kross razem z towarzyszącą mu Scarlett oraz NXT North American Champion Bronson Reed. Nie wiemy jednak z kim zmierzyli się w owych pojedynkach oraz, czy nie walczyli przeciwko sobie.