Stardom New Sunpia Tochigi – Wyniki

Singles Match

Saya Iida def. Ruaka

W pierwszej walce tego dnia, Saya Iida zmierzyła się z Ruaką. 23-latka odbiła sobie porażkę z Maiką, której doznała podczas Cinderelli w Sendai.

Tag Team Match

Riho & Gokigen Death def. Saya Kamitani & Lady C

Tag team Riho i Gokigen Death przetrwał próbę czasu i nadal jest aktywny, mimo że turniej Goddess Tag League już się zakończył. Panie do dzisiejszego poranka zwyciężyły z Sayą Kamitani i stawiającą pierwsze kroki w Stardom, Lady C.

Triple Threat Match

AZM def. Bea Priestley, Hina

Azumi idzie jak burza i odnosi kolejne zwycięstwo. Po sukcesie w Goddess Tag League, przyszedł czas na obronę High Speed Championship na Cinderelli – natomiast dzisiaj 18-latka pokonała Hinę i Bea Priestley w Triple Threat Matchu.

Six-Woman Tag Team Match

Donna del Mondo (Himeka & Syuri & Maika) def. Oedo Tai (Natsuko Tora & Saki Kashima & Rina

DDM zrehabilitowało się po ostatniej porażce na New Landscape w Korakuen Hall. Wtedy właśnie Tora i spółka zdobyły tytuły Artist of Stardom, odbierając je z rąk frakcji, której liderką jest Giulia. Nie było to starcie o pasy, ale Himeka, Syuri i Maika otworzyły sobie drogę do rewanżowej walki o mistrzostwo.

Six-Woman Tag Team Match

Cosmic Angels (Tam Nakano & Mina Shirakawa & Unagi Sayaka def. Stars (Mayu Iwatani & Starlight Kid & Hanan

Narasta napięcie pomiędzy Tam Nakano i Mayu Iwatani. Najsłodsza istota w Stardom założyła własną frakcję – Cosmic Angels – i to nie spodobało się byłej mistrzyni World of Stardom. Nakano, Kid i Sayaka wygrały pojedynek z Stars, co będzie miało zapewne wpływ na dalsze losy frakcji i ich dalszą promocję.

Tag Team Match

Utami Hayashishita & Momo Watanabe def. Giulia & Natsupoi

W main evencie, Utami Hayashishita połączyła siły ze swoją rywalką z grudniowej gali w Osaka Edion Arena, Momo Watanabe. Ich rywalkami były Giulia i Natsupoi, czyli reprezentantki Donna del Mondo. Jak wiemy, mistrzyni Wonder of Stardom kandydowała do walki z Utami, lecz nowa mistrzyni wybrała Watanabe jako swoją pierwszą rywalkę. W Tochigi Hayashishita i Watanabe odniosły zwycięstwo, a tuż po zakończeniu starcia zamieniły kilka słów.

Po walce, Momo Watanabe przekazała Utami wiadomość, która jak widać powyżej była dosadna.

Będziesz mistrzem z zerową obroną, więc wypoleruj ten pas i przygotuj go dla mnie.