WWE Friday Night SmackDown 20 listopada 2020: Raport

Ostatnie SmackDown przed Survivor Series rozpoczęło się od segmentu z udziałem mistrzów tag team SmackDown The Street Profits. Zapowiedzieli walki oraz pożegnanie The Undertakera na gali PPV w niedzielę. Nagle na zapleczu słyszymy uderzenia piorunów oraz słowa „Rest in …”. Zamiast umarlaka pojawia się Big E w sombrero. Żartuje, że to jedyne co mieli w dziale rekwizytów. Big E zapowiada, że New Day zwyciężą nad Street Profits w niedzielę oraz przypomina, że jego byli partnerzy dziś są podczas niebieskiej tygodniówki.

W końcu zmierzamy do ringu. Witają nas Michael Cole oraz Corey Graves. W środku kwadratowego pierścienia znajdują się Kofi Kingston oraz Xavier Woods. Ogłaszają, że przybyli do SmackDown Hotel jeszcze raz, aby porozmawiać o niedzielnej gali oraz przesłać parę słów do swoich przeciwników. New Day wspomniało o oddawaniu hołdu Undertakerowi oraz o sytuacji z początku show. Znudzony ciągłymi rozmowami o grabarzu Sami Zayn, przerywa gościom z RAW. Sami stwierdził, że jednym z powodów, dlaczego odbędzie się ostatnie pożegnanie The Undertakera jest fakt, że mistrz IC jest winien zemstę za wykonany chokeslam w Madison Square Garden. Zayn dodał, że Lashley nie jest w stanie uciec tak jak umarlak przed nim i pokaże wyższość mistrzostwa interkontynentalnego nad pasem Stanów Zjednoczonych. W tym momencie przerywa mu Baron Corbin. Członek drużyny SmackDown mówi, że New Day już mieli swoje pożegnanie z niebieskim brandem i powinni już opuścić arenę. Wywód Corbina przerywa muzyka Zigglera i Rooda. Zawodnicy stwierdzają, że New Day zabrało im szansę na zdobycie mistrzostw tag team. Woods w takim razie proponuje walkę o miano pretendentów do ich mistrzostwa. Wszyscy się zgadzają, ale w momencie nieuwagi Roode i Ziggler atakują Kofiego i Xaviera. Na pomoc ruszają Street Profits.

Match #1 

The Street Profits oraz The New Day vs Sami Zayn, Baron Corbin, Dolph Ziggler oraz Robert Roode

Zwycięzcami: The Street Profits oraz The New Day

Na zapleczu widzimy Daniela Bryana oraz Kayle Braxton. Wspominają atak Jeya Uso. Bryan wierzy Samoańczykowi, że to nie było nic osobistego. Stwierdza, że u każdego człowieka na barkach jest anioł i diabeł. Uso według niego jest sterowany przez diabła, którym jest Reigns.

Pozostajemy na zapleczu. Tam Adam Pierce rozmawia z Otisem. Okazuje się, że ostatnim członkiem ekipy SmackDown zostaje właśnie Otis. Cieszy się z tego powodu wraz z Gablem. Następnie zjawia się Natalya, która cały czas walczy o miejsce w drużynie swojego brandu. Pierce oznajmia, że Kanadyjka ma ostatnią szansę. Dziś zmierzy się z Taminą.  Natalya nie jest z tego wyboru zadowolona.

Match #2

Natalya vs Tamina

Zwyciężczyni: Natalya

Po walce Natalya celebruje zwycięstwo w ringu. Dołączają do niej Bayley, Bianca Belair, Liv Morgan oraz Ruby Riott.

Następną częścią show będzie podpisanie kontraktu pomiędzy Romanem Reignsem, a Drew McIntyrem. Mistrz Universal mówi, że wiedział, iż Szkot wygra z Ortonem. Wie również co się dzieje w głowie Drew, gdyż był na jego miejscu. Mówi, także iż nie da się sprowokować przez wywrócenie stołu. Drew na spokojnie podpisuje kontrakt i przekazuje go swojemu rywalowi. Reigns stwierdza, że jest twarzą nie tylko SmackDown, ale całego WWE. Mówi do Drew, że on jest prawdziwym mistrzem, gdyż gdyby jego nieobecność to Drew by nie był mistrzem. Roman ostatecznie podpisuje kontrakt.

Match #3 

Seth Rollins vs Murphy

Zwycięzca: Murphy

Po walce w ringu celebrują zwycięstwo wraz z Murphym rodzina Mysterio.

W ringu pojawia się Sacha Banks oraz Asuka. Jest to ich ostatnie spotkanie przed Survivor Series. Banks przypomina, że w tym roku już pokonała Japonkę, odbierając jej tytuł. Stwierdza również, że Asuka jest jedną z najlepszych zapaśniczek, ale tylko na SummerSlam. Asuka odpowiedziała po japońsku i nikt jej nie zrozumiał, co skutkowało ripostą ze strony mistrzyni niebieskiego brandu. Podczas sprzeczki słownej obu pań, Carmella zaatakowała Sache.

Pora na main event dzisiejszej gali.

Match #4 

Jey Uso vs Daniel Bryan

Zwycięzca: Daniel Bryan