SPOILERY: Vince McMahon groził Austinowi Theory, Jak zakończyło się RAW?

» Podczas ostatniego odcinka RAW Vince McMahon groził Austinowi Theory, że jeśli ten przegra kolejną walkę z Finnem Balorem to go oszpeci.
McMahon nadal nie był zadowolony z tego, że Theory przegrał walkę z Balorem w zeszłym miesiącu. Theory powiedział, że pomimo przegranej, zniszczył Balora po walce. To nie wystarczyło The Chairmanowi. Właściciel WWE stwierdził, że wrestler musi wygrać rewanż z Balorem, albo osobiście pobije Theory’ego i załatwi go jego własną “krwią, smarkami i zębami”. McMahon dodał na koniec, że po tym jak skończy kopać jego tyłek, zrobi sobie selfie i wyśle je do matki Theory’ego. Zawodnik najwidoczniej przejął się groźbami swojego mentora, ponieważ w dalszej części show odniósł zwycięstwo nad Balorem.

» Main eventem dzisiejszej gali było starcie Bobby’ego Lashleya z Sethem Rollinsem i tam także nie brakowało emocji. Walka zakończyła się przez DQ, ponieważ Cedric Alexander i Shelton Benjamin zaatakowali Lashleya. Były mistrz WWE po opuszczeniu ringu jednak odzyskał siły i rozprawił się ze swoimi byłymi przyjaciółmi z Hurt Business. W kwadratowym pierścieniu pozostał Seth Rollins, który zaraz został znokautowany kopniakiem przez braci Uso.