Jak wygląda sytuacja Romana Reignsa w WWE?, AJ Styles z walizką MITB?, Lacey Evans komentuje zwolnienia w WWE

» Federacja World Wrestling Entertainment usunęła Romana Reignsa z powtórki WrestleManii 31, która była dostępna podczas wczorajszego odcinka RAW.

Czerwona tygodniówka zawierała najlepsze momenty Money in the Bank, a w tym zwycięzce kontraktu, który umożliwił zrealizowanie go podczas najważniejszego wydarzenia w świecie wrestlingu. Seth Rollins rzucił pokonał Romana Reignsa (czego nie zobaczyliśmy), a następnie rzucił wyzwanie ówczesnemu WWE World Heavyweight Championowi Brockowi Lesnarowi. W ostatnim czasie urzędnicy WWE zdecydowali się na pewien ruch, polegający na nie wspominaniu o Romanie w telewizji WWE. The Big Dog nie pojawił się podczas WrestleManii 36 ze względu na obawę o swoje zdrowie. Taka sytuacja była spowodowana ze względu na rozprzestrzenianie się COVID-19 (koronawirusa).

ZOBACZ TAKŻE >>>> Dlaczego Dean Ambrose pojawił się na GCW Bloodsport?, Kolejne informacje w sprawie MITB Ladder Matchów, Przełomowe wydarzenie dla MLW

Z pewnością jeszcze miesiąc temu Roman Reigns byłby osobą, która miałaby największą liczbę wyświetleń pod materiałami wideo. Niestety oficjele WWE wycofali go z wszelakich inicjatyw wrestlingowych, a w tym Make-A-Wish.

Na obecną chwilę nie wiadomo, co spowodowało takie posunięcie ze strony WWE. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Roman Reigns nie powróci wcześniej niż pod koniec bieżącego roku.

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW powrócił AJ Styles. Wygrał on Gauntlet Match, dzięki czemu zastąpi kontuzjowanego Apollo w męskim Money in the Bank Ladder Matchu. Ta walka będzie miała miejsce podczas gali PPV Money in the Bank.

AJ wygłosił krótkie promo, w którym wypowiedział się na temat Reya Mysterio oraz Aleistera Blacka jednocześnie oświadczając, że The Undertaker nie będzie starał się ingerować w jego walkę:

Zamierzam zrobić wszystko, aby zdobyć walizkę Money in the Bank. A jeśli to oznacza, że będę musiał zrzucić Reya Mysterio, czy Aleistera Blacka z siedziby WWE, to niech tak się stanie. Nie przeszli przez, to przez co ja przeszedłem, nie widzieli tego, co ja widziałem. Przygotujcie się na napisanie kolejnej książki historycznej o największych momentach w historii Money in the Bank. Prawda jest taka, że AJ Styles będzie numerem 1 i wygra kontrakt, który zagwarantuje mu walkę o WWE Championship. Kiedy otrzymam kontrakt, Mr Money in the Bank będzie fenomenalnym mistrzem.

» Federacja World Wrestling Entertainment pożegnała się z wieloma wrestlerami w ostatnim czasie.

Lacey Evans udzieliła wywiadu dla The Walkway Fight Club, w którym wypowiedziała się na temat zwolnień w firmie:

To okropne. Ciężko jest mi o tym mówić. Wiem, jak to jest pochodzić z niefajnej okolicy. Wiem, jak to jest przechodzić trudne dzieciństwo. To nie fajnie uczucie, gdy nie wiesz, co zamierzasz zrobić. To wszystko, co mogę powiedzieć. Trzymajcie się, nikt nie wie co oni zamierzają zrobić.

To uderzyło ich bardzo mocno, ale wiem że WWE ich wspiera. Wszyscy wiemy, czego potrzebujemy i dbamy o samych siebie. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego, jak ja bym się czuła na ich miejscu. Wiem również, że mogę wrócić do wojska i potrafię się do tego przystosować. Jestem matką, muszę budzić się o wczesnej pozycji. Muszę starać się iść cały czas na przód. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Nie jesteś w stanie policzyć kurcząt, zanim się wyklują. Musisz poczekać, aż do tego dojdzie. Z biegiem czasu przychodzą emocje oraz różne myśli. Osobom, które spotkało nieszczęście życzę wszystkiego najlepszego, kontynuujcie i róbcie to co kochacie.