SPOILER! Zmiana mistrza na gali AEW, Informacje dotyczące turnieju King of the Ring, Lance Archer o rywalizacji z Jon-em Moxleyem

» Na wczorajszej, 1-szej edycji AEW Rampage doszło do starcia pomiędzy Kennym Omegą a Christian-em Cage-em o mistrzostwo Impact. Po około 15 minutowym pojedynku nowym mistrzem został były zawodnik WWE.

Jest to pierwszy tytuł Cage-a od momentu odejścia z federacji McMahon-ów, a warto przypomnieć, że już 5 września będzie miał okazję na odebranie Omedze tytułu AEW na All Out.

» Według wielu źródeł WWE zorganizuje turnieje King of the Ring oraz Queen of the Ring jeszcze w tym roku. Obecne plany mówią jednak, że Finały tych o to turnieji odbędą się w Arabii Saudyjskiej. W kuluarach mówi się, że powrót ten miałby nastąpić 21 października, a pierwsze fazy turnieju rozpocząć się mają na początku miesiąca.

» Ostatnimi dniami Nick Hausman z The Wrestling Inc. Daily przeprowadził wywiad z Mistrzem IWGP US Lance-m Archer-em. Opowiadał w nim o jego obecnej sytuacji, o tym jak prawie zrezygnował z wrestlingu oraz pojedynkach z Moxley-em.

“Hej, myślę, że Moxley i ja lubimy obijać się nawzajem za każdym razem, gdy wychodzimy na ring, niezależnie od tego, czy było to w Tokyo Dome, o mistrzostwo AEW, czy ostatnio w tym Texas Deathmatchu tutaj w Dallas.”

“Myślę, że mamy naprawdę dobrą chemię między sobą, gdy tylko wychodzimy na ring. Żaden z nas nie boi się wybić kilku zębów i użyć jakiejkolwiek broni jaką możemy znaleźć wokół nas. Dlatego zawsze jest to dla nas frajda i myślę, że dla fanów też.”

“Więc jeśli chce kolejnej szansy na IWGP US Championship, gdy uda mi się przejść Tanahashiego, jestem absolutnie gotowy. Zawsze fajnie wejść na ring z kimś takiego kalibru jak Moxley. Zmienił biznes i to jest jedna z tych rzeczy, która pomaga mi się rozwijać jak i biznesowi.”