Walki na Elimination Chamber, Powrót The Miza, Kontrakt dla zawodnika MMA i wiele więcej!

* W trakcie RAW zostało ogłoszone, że Roman Reigns powróci na najbliższym SmackDown w celu skomentowania swojego pojedynku podczas WWE Payback.

* Do karty na Elimination Chamber, jak już wcześniej was informowaliśmy, oficjalnie dodane zostały dwa pojedynki w komorze – o Intercontinental Championship i Tag Team Championship. Na zbliżającej się gali zmierzą się ze sobą John Cena i Kevin Owens. Skład walk eliminacyjnych:

Elimination Chamber for the Vacant WWE Intercontinental Championship
King Barrett vs. R-Truth vs. Ryback vs. Rusev vs. Sheamus vs. Dolph Ziggler
Elimination Chamber for the WWE Tag Team Championship
The New Day (c) vs. The Prime Time Players vs. The Lucha Dragons vs. The Ascension vs. Cesaro and Tyson Kidd vs. Los Matadores

* Kolejnym pojedynkiem, który w najbliższym czasie powinien zostać dodany do karty to starcie pomiędzy Sethem Rollinsem a Deanem Ambrosem o WWE World Heavyweight Championship, ale nie jest to jeszcze potwierdzona informacja.

* Produkcja filmu „Santa’s Little Helper” z The Mizem w jednej z ról głównych nie została jeszcze zakończona, dlatego nie należy spodziewać się powrotu Mizanina co najmniej do końca maja.

* Informowałem tydzień temu, iż powrót Big Showa planowany jest na najbliższy (czyli obecny) tydzień, ale jak się okazuje – nie był nawet obecny na backstage’u poniedziałkowego odcinka.

* Kiedy RAW zeszło z anteny, w ringu stanęli ze sobą John Cena oraz Roman Reigns (mimo iż nie pojawił się na tygodniówce) i pokonali oni Setha Rollinsa oraz Ruseva.

* Kevin Owens udzielil dla Rolling Stone ciekawego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat jego pozycji oraz przyszłości w WWE. Obecny NXT Champion zaznaczył, iż niczego mu się tutaj nie obiecuje. Zaproponowano mu kontrakt, ale nie była to umowa na zasadzie „o, nie możemy się doczekać – proszę, podpisz z nami kontrakt” i jego pozycja na scenie niezależnej pomogła mu jedynie w zdobyciu tryoutu. Nie obiecano mu jednak, że wkrótce wejdzie do głównego rosteru czy będzie stanowił ważną część NXT. Dlatego Kevin jest póki co mocno zadowolony.

* WWE podpisało kontrakt rozwojowy z zawodnikiem MMA Gzimem Selmanim. Salmani, nazywany „The Albanian Psycho” może pochwalić się rekordem 4-2 i ostatnio walczył dla Bellatora.

* Ubiegłotygodniowy odcinek Impact Wrestling na Destination America osiągnął oglądalność na poziomie 395 tysięcy fanów przed telewizorami, co jest 37-tysięcznym wzrostem wobec tygodniówki z ósmego maja.

* W najbliższym podcaście Taza zatytułowanym Human Podcast Machine gościem będzie była gwiazda TNA i obecny ROH television champion – Jay Lethal.

* Potwierdzone zostały pojedynki na jutrzejsze Lucha Underground Broadcast:

Prince Puma vs. Marty the Moth Martinez
Texano vs. DelAvar Daivari
Lucha Underground Trios Championship Ladder Match: Champions Ivelisse, Son of Havoc and Angelico vs. The Crew