SPOILER z AEW Dynamite St. Patrick’s Day Slam – Czy Britt Baker zachowała tytuł mistrzowski kobiet AEW?

Podczas dzisiejszego epizodu Dynamite: St. Patrick’s Day Slam, Dr. Britt Baker D.M.D. stanęła w obronie tytułu mistrzowskiego kobiet AEW, a jej rywalką była ta z którą “dentystka” miała już okazję walczyć i to całkiem niedawno, bo na gali Revolution.

Jak wiemy, title run Baker trwał już prawie rok czasu na, bo od zeszłorocznego Double or Nothing, gdzie mistrzyni pokonała Hikaru Shidę, zostając pierwszy raz w karierze główną czempionką.

Dziś Baker ponownie walczyła z Thunder Rosą, którą zdołała pokonać na Revolution, a rok temu stoczyła z nią wybitny i chwalony przez fanów oraz krytyków pro wrestlingu Lights Out Match.

Tym razem finał walki pomiędzy tą dwójką była zgoła odmienny, niż ten z marcowej gali PPV…

Thunder Rosa po niesamowitej batalii w stalowej klatce zakończyła panowanie Britt Baker, odbierając jej główne złoto kobiet federacji Tony’ego Khana. Dla 35-letniej Meksykanki jest to niewątpliwie największy sukces w dotychczasowej karierze pro wrestlerki.

Historia zatoczyła koło. Rok temu na tej samej gali, Rosa walczyła z Baker z historycznym pojedynku, a teraz znów weszła z nią do ringu i napisała kolejny, piękny rozdział swojej kariery, zostając 5 w historii mistrzynią świata kobiet All Elite Wrestling.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl