Tay Conti opowiada o swoich ulubionych pojedynkach w All Elite Wrestling

Tay Conti stała się jedną z najlepszych kobiecych gwiazd AEW w 2021 roku, tworząc tag team z Anną Jay i walcząc o mistrzostwo AEW Women’s Championship przeciwko Britt Baker,  miała również niezapomnianą walkę uliczną podczas jednego z odcinków Rampage.

Podczas wirtualnego wywiadu z Highspots, Conti zastanawiała się nad swoimi ulubionymi walkami w All Elite Wrestling.

„Mój mecz z Britt o tytuł był naprawdę wyjątkowy. Byłam bardzo zdenerwowana i próbowałam wymyślić dla siebie inne wejście. Próbowałam zaprezentować się inaczej. Naprawdę lubię ten pojedynek, był wyjątkowy. Britt była niesamowita w ringu. Chcę, aby mój rewanż zakończył się skopaniem tyłka Baker – śmiech. W tamtym pojedynku wykonałam też swój pierwszy moonsault, którego nauczyć się pomagał mi Sammy”.

Tay kontynuowała, wymieniając swoje walki z Sereną Deeb i Hikaru Shidą jako jedne z jej ulubionych.

Powiedziałabym, że mój mecz z Sereną też mi się bardzo podobał. Jest jedną z najlepszych w pro wrestlingu. Mogę z nią walczyć każdego dnia. Chciałabym zmierzyć się  z Sereną w walce ulicznej, to byłoby niesamowite. Moim ulubionym starciem jest to z Shidą, ponieważ jestem wielką fanką japońskiego stylu. Moja walka z Hikaru była z pewnością jedną z moich ulubionych”.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl