SPOILER! Niespodziewany Title Change podczas gali WWE Day 1

Podczas pierwszej gali organizowanej przez federację World Wrestling Entertainment w 2022 roku doszło do wielu zaskakujących rozstrzygnięć.

Tuż przed show odwołano WWE Universal Championship Match z powodu nieobecności Romana Reignsa, do której doszło przez COVID-19. Więcej informacji znajdziecie w tym poście.

BREAKING NEWS: Roman Reigns wypada z karty walk WWE Day 1! Istotna zmiana związana z Brockiem Lesnarem!

W walce wieczoru WWE Day 1 odbył się Fatal 5 Way z udziałem ówczesnego mistrza Big E, Setha Rollinsa, Kevina Owensa, Bobby’ego Lashleya oraz Brocka Lesnara. Tuż przed show głównym faworytem do zwycięstwa był Big E, ale po dołączeniu byłego pretendenta do WWE Universal Championship szanse członka The New Day drastycznie spadły. Brock Lesnar przypiął Big E, dzięki czemu został nowym WWE Championem.

Dla Brocka Lesnara jest to szóste panowanie z WWE Championship. Natomiast Big E wspomniane mistrzostwo dzierżył przez 110 dni po tym, jak 13 września na RAW zrealizował walizkę Money in the Bank i przypiął Bobby’ego Lashleya.

ZOBACZ TAKŻE >>> PPV WWE DAY 1: Raport z gali LIVE

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy storyline z udziałem Brocka Lesnara, Romana Reignsa oraz Paula Heymana zostanie wznowiony, jednak z licznych raportów publikowanych przez zagraniczne media wynika, że Brock zmierzy się z Romanem podczas WrestleManii.