SPOILER! MJF nawiązuje do Cody’ego Rhodesa i walki w WWE

Wrestler All Elite Wrestling, MJF na ostatnim Dynamite nawiązał do Cody’ego Rhodesa drażniąc się potencjalnym przejściem do federacji WWE w 2024 roku.

W tym tygodniu MJF nawiązał do Cody’ego Rhodesa ogłaszając między innymi warunki pojedynku z Wardlowem, który odbędzie się na PPV Double Or Nothing.

Teraz porozmawiajmy o warunkach. Karma podąża w twoją stronę, a gdy pojawią się nowe warunki, odpokutujesz za wszystko, co zrobiłeś mojemu najlepszemu przyjacielowi The American RollerCodester, Cody Rhodes.

Następnie MJF zahaczył o temat wolnego agenta, co nastąpi w 2024 roku, kiedy wygaśnie kontrakt wiążący go z All Elite Wreestling podsycając spekulacje dotyczące przejścia do WWE.

Chłopaki, nie chcecie abym mówił o 2024 roku? To zabawne, podobnie jak facet Tony Khan przebywający z tyłu, ale nie martwcie się o to!

Warto wspomnieć, że Cody Rhodes pokonał Wardlowa w steel cage matchu, który odbył się 19 lutego 2020 roku na Dynamite. Dla Wardlowa był to pierwszy pojedynek w ringu All Elite Wrestling. W 2019 roku Cody potwierdził, że MJF został jego najlepszym przyjacielem, a także wielkim talentem, co doprowadziło do podpisania kontraktu z młodym zawodnikiem przez Tony’ego Khana.

Na początku 2022 roku The Salt of the Earth zasugerował potencjalną rywalizację z Codym w WWE:

Życzę mu wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że odnajdzie szczęście i zarobi mnóstwo pieniędzy. Czy mieliśmy problem ze sobą w przeszłości? Absolutnie. Czy uwielbiam go jako człowieka? Być może nie, ale szanuję go jako biznesmena. To ten sam facet, którego pokonałem i patrzyłem, jak jego żona płacze i płacze.

Nie powiem, że jesteśmy kumplami. Nie potwierdzam, że lubię tego faceta, ale tak jak wspomniałem. Szanuję go za to, co zrobił jako biznesmen i szczerze mówiąc do 2024 roku ludzie będą robić problemy z moim odejściem. Jeśli będę chciał zarobić prawdziwe pieniądze, to razem z Codym zawalczymy na tej samej wyspie.