Shelton Benjamin o odejściu i powrocie do WWE, Toni Storm wkrótce w WWE, Kto stał za atakami na BreeZango?, Krótka przerwa Micka Foley’a

» Były WWE Intercontinental i Tag Team Champion Shelton Benjamin udzielił wywiadu dla WWE.com, w którym wypowiedział się na temat odejścia i powrotu do WWE:

”Po odejściu z WWE pracowałem jako pełno-etatowy wrestler. Następnie zrobiłem sobie krótkie wakacje i wyjechałem do Australii. Następnie wystąpiłem w kilku niezależnych federacjach chociażby w Puerto Rico w Kanadzie oraz Anglii. Następnie spotkałem się z Charlie Haasem w federacji Ring of Honor dzięki czemu powrócił najlepszy tag team na świecie. To był niesamowity czas, gdyż zmagałem się z wieloma utalentowanymi zawodnikami chociażby takimi jak: Kevin Owens oraz Cesaro. Zawsze czekałem aż ktoś do mnie zadzwoni z propozycją powrotu do WWE. Takowa rozmowa miała miejsce podczas weekendu z WrestleManią 32 w jednym z programów prowadzonych przez Lilian Garcie, która powiedziała mi, że człowiek nigdy nie jest za stary, aby nauczyć się czegoś nowego”.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że 21 letnia uczestniczka turnieju Mae Young Classic Toni Storm wkrótce podpisze kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment, ponieważ oficjele tejże federacji są pod ogromnym wrażeniem umiejętności jakie posiada zawodniczka i widzą w niej ogromny potencjał oraz przyszłą mistrzynię.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że osobami odpowiedzialnymi za ataki na BreezangoPrimo i Epico o czym najprawdopodobniej dowiemy się już na najbliższym odcinku SmackDown Live.
Primo był nieobecny w tv od czerwca tego roku z powodu kontuzji kolana, która na szczęście nie okazała się być zbyt groźna.
Jeśli chodzi o oryginalne plany dotyczące drużyny, która miała atakować Breezango to sporo mówiło się o tym, że będą to byli członkowie The Wyatt Family, Luke Harper oraz Erick Rowan jednak obecnie panowie mają ze sobą na pieńku.

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Facebooku poinformował o tym, że wkrótce zrobi sobie przerwę od portali społecznościowych, gdyż chce się skupić na rehabilitacji: