Shawn Michaels i Batista na BackLash, Wywiad z Kanem dla Fox News, Tessa Blanchard opowiada o dołączeniu do Impact Wrestling

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy pojedynek z udziałem Shawna Michaelsa i Batista na BackLash w 2008 roku. Warto zaznaczyć, że sędzią specjalnym w tym singles matchu był Chris Jericho. Zwycięstwo odniósł Shawn Michaels po wykonaniu Sweet Chin Music.

» W poniższym materiale wideo Kane (Glenn Jacobs) udzielił wywiadu dla Fox News po tym jak wygrał wybory na burmistrza Knox County. Kane stwierdził, że zamierza odegrać bardzo ważną rolę w zbliżeniu społeczeństwa, aby pomóc w ulepszeniu obszaru.

» Tessa Blanchard udzieliła wywiadu dla Impact Wrestling, w którym wypowiedziała się na temat przybycia do dywizji Knockouts:

”Doszłam do wniosku, że pojawienie się w dywizji Knockouts będzie dobrym posunięciem, ponieważ nie od dziś wiadomo, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy federacja Impact Wrestling zrobiła postępy. Najgorętsi wolni agenci – Pentagon, Fenix, Brian Cage – przybyli na Impact. Jestem teraz najgorętszym wolnym agentem!”.