Scott D’Amore sugeruje kolejny transfer do Impact Wrestling, Mustafa Ali zmienia brand, Zamieszanie podczas tapingów w Performance Center, Czy status Asuki jest zagrożony?

» W ostatnim odcinku Impact After Shock, Impact Co-Executive Vice President Don Callis otrzymał telefon do swojego przełożonego Scotta D’Amore. Przekazał on ciekawą wiadomość odnośnie ewentualnego transferu jakiejś osoby do Impact Wrestling.

“Ktoś, kogo nawet nie uważaliśmy za dostępnego, może tu zawitać. Tylko mówię. I powiem jeszcze, że wiele się od niego nauczyłem. Od 1999 do 2001 roku. Zastanawiacie się pewnie o kim mówię. Czy ktoś przeszedł ostatnio jakieś zmiany? Może, nie wiem.”

Powiedział wymownie D’Amore. Część fanów spekuluje, że może chodzić o Paula Heymana, ale raczej wydaje się to niemożliwe.

» Mustafa Ali jest teraz podobno zawodnikiem brandu RAW. Co prawda, wciąż widnieje w rosterze SmackDown na stronie WWE.com, ale PWInsider informuje, że wewnętrznie został cicho przeniesiony na RAW i kiedy powróci do telewizji, stanie się to właśnie w czerwonym brandzie. Dotychczas krążyły plotki, że tajemniczym hakerem na SmackDown jest Ali, jednak w ostatnim czasie segmenty z hakerem zniknęły. Oczywiście Ali nie zostanie ujawniony jako haker i na dobrą sprawę, nie wiadomo czy ktokolwiek zostanie ujawniony – być może WWE postanowiło zupełnie wycofać ten storyline.

» Po tym jak jedna z osób zakontraktowanych z NXT uzyskała pozytywny wynik na COVID-19, federacja zaplanowała testy dla całego personelu. Podczas, gdy odbywały się wspomniane testy na obecność koronawirusa, tapingi gal zostały wstrzymane. John Pollock z POST Wrestling poinformował, że dzisiaj w końcu ruszyły nagrania, najpierw do Main Event i 205 Live. Dzisiaj także mają zostać nagrane dwa odcinki NXT, a w kolejnych dniach RAW i SmackDown. Użytkownik “WrestleVotes” na Twitterze zasugerował jednak, że w Performance Center panuje nieciekawa atmosfera. Opublikował screen rozmowy, ze źródłem w WWE:

» Dużo mówiło się o tym, że status Asuki po zwolnieniu Paula Heymana z funkcji szefa do spraw kreatywnych RAW, może być zagrożony. Nic bardziej mylnego. Jak się okazuje, prezes WWE Vince McMahon widzi Asukę w czołowej pozycji wśród dywizji kobiet, tym bardziej po tym jak Becky Lynch zaszła w ciążę i nie może występować. Rezultat walki z Nią Jax, na Backlash nie oznaczał pogorszenia sytuacji Asuki – WWE wymyśliło Double Count-Out, aby nie zaszkodzić pozycji Nii Jax. Mówi się, że panie mają dostać rewanż na Extreme Rules, jednak to Asuka ma stanowić większą siłę w dywizji kobiet RAW.