Samoa Joe powróci wcześniej niż zakładano?, Ken Doane opowiada o przeszkoleniu przez Killera Kowalskiego, RAW Women’s Championship Match z FastLane

» Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Samoa Joe został usunięty ze wszystkich live eventów aż do WrestleManii 34. Jego obecność zapowiedziana została na majową trasę po Europie. W podcaście Booker T’s Heated Conversations, Joe wyjawił, że jego powrót do ringu to kwestia czasu i nastąpi wcześniej niż to było założone:

#Soon

Post udostępniony przez Samoa Joe (@samoajoe_wwe)

» Były WWE Superstar Ken Doane w rozmowie dla ESPN wypowiedział się na temat treningu z Killerem Kowalskim w wieku 13 lat:

”Kiedy pojawiłem się o Killera Kowalskiego dowiedziałem się, że mam do niego wrócić jak skończę 18 lat. Na to odpowiedziałem, że jeśli wrócę do niego za pięć lat po treningu to będę miał 18 lat i pięć doświadczenia w wrestlingu, a wtedy WWE może być zainteresowane moją osobą. On spojrzał na mnie i dodał, że to ciekawa myśl i tak się wszystko zaczęło”.

» Poniżej przedstawiamy skrót z walki o RAW Women’s Championship Match z FastLane, gdzie Bayley zmierzyła się z Charlotte Flair. Pod koniec tego pojedynku przy ringu pojawiła się Sasha Banks odwracając uwagę Charlotte, co wykorzystała Bayley wykonując Belly Suplex: