Samoa Joe o szansie na zdobycie NXT Title, AEW zastrzega znak towarowy King of Harts, Pojedynki dodane do AEW Dark: Elevation

» Samoa Joe wystąpił w podcaście WWE After The Bell, w którym wypowiedział się na temat szansy na zdobycie WWE NXT Championship.

W swoim pierwszym pojedynku od 2017 roku w NXT, Joe stanie przed szansą na zdobycie mistrzostwa NXT. Rywalem utytułowanego wrestlera na TakeOver 36 będzie Karrion Kross.

Jestem tym bardzo podekscytowany. Myślę, że w NXT jest wielu świetnych facetów, którzy tworzą niesamowite pojedynki. Jestem podekscytowany możliwością współpracy z NXT jako całym produktem. To co aktualnie robię w NXT jest dla mnie niezwykle ekscytujące i nie mogę się doczekać powrotu na ring, aby przetestować tych wszystkich nowych facetów, o których wiele słyszałem.

 

NXT przez większość czasu było rozwojówką dla RAW oraz SmackDown. Lista jest długa i na niej znajdują się takie gwiazdy, jak: Balor, Kevin Owens, Sami Zayn, Shinsuke, Asuka, Sasha, Bayley oraz Charlotte. W momencie pojawienia się tych gwiazd w NXT rozpoczął się proces budowy trzeciego brandu. NXT zwiększyło grono fanów. NXTco miesiąc daje niesamowite programy PPV niczym nie ustępując RAW oraz SmackDown. To stało się zupełnie innym fenomenem.

» 28 lipca federacja All Elite Wrestling złożyła wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego “King of Harts” w United States Patent & Trademark Office.

Na obecną chwilę nie wiadomo, jaki jest plan wspomnianej federacji odnośnie zastrzeżonego znaku towarowego, więc nie wiadomo, czy będzie on w jakikolwiek sposób powiązany z The Hart Family.

ZOBACZ TAKŻE >>> SPOILER! Debiut i wielki sukces byłego wrestlera WWE na Impact Wrestling Homecoming

Warto jednak zauważyć, że we wrześniu 2020 roku, Chris Jericho udzielił wywiadu dla SportsKeeda, w którym poinformował, że chciałby zobaczyć, jak Martha Hart współpracuje z AEW, aby uhonorować Owena Harta.

Chciałbym zobaczyć, jak Martha współpracuje z AEW. Myślę, że duch Owena Harta na pewno żyje w AEW. Jestem pod ogromnym wrażeniem oraz wiem, że Owen odegrał bardzo ważną rolę w moim życiu. Niezależnie od tego, czy jest to New Japan, czy AEW, Owen powinien być pamiętany przez fanów oraz ludzi, na których miał wpływ, a w tym mnie.

» Poniżej przedstawiamy kolejne pojedynki, które znajdą się w karcie walk na poniedziałkowym AEW Dark: Elevation.

* Dani Jordyn vs. Yuka Sakazaki

* Lee Johnson (with Dustin Rhodes) vs. Marcus Kross

* Red Velvet vs. Angelica Risk

* Rosario Grillo & Hunter Knott vs. Aaron Solo & Nick Comoroto (with QT Marshall)

* Ashley D’amboise vs. Kris Statlander (with Orange Cassidy, Chuck Taylor, and Wheeler Yuta)