Rusev o niedocenianiu całego rosteru WWE, Gwiazdy wrestlingu o śmierci Ashley Massaro, Zapowiedź kolejnej odsłony WWE Watch Along Livestream

» WWE Superstar Rusev udzielił wywiadu dla Express, w którym stwierdził, że prawie cały roster WWE jest niedoceniani, ponieważ każdy z nich jest bardzo utalentowany i kipi pasją do wrestlingu:

“To nie tylko ja, ale 99 procent składu czuje, że ktoś ich nie docenia. Wszyscy posiadamy bardzo duże umiejętności i jesteśmy pełni pasji do wrestlingu. Każdy chce być mistrzem i każdy może zostać mistrzem, ponieważ jesteśmy tak dobrzy. Jest tak wiele tytułów i wystarczy znaleźć, to co wystaje, czyli musisz być inny. Nie ma znaczenia, to czy wszyscy fani na arenach śpiewają Rusev Day lub Lana Day. Takie rzeczy nie zrobią z Ciebie mistrza. Niestety nie mam pojęcia, co siedzi w głowie prezesa WWE Vince’a McMahona, który ustala, kto będzie kolejnym mistrzem”.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o śmierci byłej zwyciężczyni WWE RAW Divas Search Ashley Massaro. Władze wciąż nie znają głównej przyczyny śmierci, ale wiadomo, że policja czeka na wyniki sekcji zwłok. Poniżej przedstawiamy wpisy gwiazd wrestlingu odnośnie śmierci Ashley Massaro:

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV Money in the Bank odbędzie się kolejny WWE Watch Along Livestream z udziałem Pata McAfee, Cathy Kelley, Field Yatesa, R’Trutha, The Usos, Liv Morgan, Aliyah, Vanessy Borne, Erica Bugenhagena oraz Liv Morgan. To wydarzenie zostanie wyemitowane na YouTubie, Facebooku oraz Twitterze: