Rosemary powraca do ringu, Uczestniczka Mae Young Classic w Stardom, Britt Baker na Women of Honor, Lacey Evans o przykrym incydencie

» Podczas piątkowej gali Warriors Rise, której organizatorem były dwie federacje RISE Wrestling oraz Bellatrix Female Warriors powróciła Rosemary, gdyż otrzymała ona zielone światło od lekarzy, a jej drużyna Paradise Lost, którą tworzy z Angel Dust pokonała The Angelics (El Daluna i Erin Angel). Warto dodać, że podczas TripleManii została ona specjalnie kontuzjowana przez ówczesną mistrzynię AAA Reina de Reinas.

» Miranda Salinas za pośrednictwem Twittera oficjalnie ogłosiła, że w styczniu przyszłego roku przeprowadzi się do Japonii i będzie występowała w federacji Stardom, ponieważ chce sobie wyrobić nazwisko na scenie niezależnej. Warto dodać, że Miranda była uczestniczką lipcowego turnieju Mae Young Classic jednak została ona wyeliminowana już w pierwszej rundzie przez Rhea Ripley.

» Federacja Ring of Honor poinformowała o tym, że 12 października na gali Women of Honor wystąpi Britt Baker i będzie to jej drugi występ w WOH, gdyż po raz pierwszy miała okazję wystąpić w tag team matchu we wrześniu 2016 roku.
Ciekawostka: 25.07.2016 wystąpiła na Monday Night RAW w Pittsburghu jednak jej rywalką okazała się być Nia Jax, która w tym okresie była budowana na potwora dywizji kobiet.

» Tymczasem WWE NXT Women Lacey Evans za pośrednictwem Instagrama poinformowała o tym, że huragan Irma zniszczył jej dom oraz wszystkie pamiątki jakie w nim były po zmarłym ojcu:

In my best #SteveIrwin voice.. Looks like hurricane Irma brought more than just a flood…???

Post udostępniony przez Lacey Evans (@macey_estrella)