Roadblock 2016 Zapowiedź

Już dzisiaj w nocy w hali PPG Paints Arena, która znajduję się w Pittsburghu odbędzie się ostatnie PPV w tym roku. Gala zostanie zorganizowana przez RAW, czy przyniesie jakieś zmiany na koniec roku? Przekonamy się już w dzisiejszej nocy.

RAW Tag Team Champions The New Day vs Cesaro & Sheamus

Ostatnio New Day pobiło rekord w najdłuższym posiadaniu pasów tt, co może oznaczać że już dzisiaj stracą oni pasy. Szczerze mówiąc mam taką nadzieje, pora aby Cesaro i Sheamus przejęli pasy, gdyż są jednym z ciekawszych teamów na RAW.

TYP: Cesaro & Sheamus

Sami Zayn vs Braun Strowman

W walce tej obowiązuje 10 minutowy limit czasowy i teraz należy się zastanowić kto w tej walce zwycięży? Jeśli chodzi o mnie, walkę powinien wygrać Zayn a następnie na RAW oświadczyć że przenosi się na Smack Down.

TYP: Sami Zayn

WWE Cruiserweight Champion Rich Swann vs TJ Perkins vs The Brian Kendrick

W pierwszym epizodzie 205 Live Swann odebrał pas Kendrickowowi, na Roadblock dostajemy za to starcie “mistrzowskie” gdyż każdy z obecnych tam zawodników był kiedyś mistrzem cruiserweight. Walka pod względem ringowym powinna być bardzo dobra i na to licze.

TYP: Rich Swann

Seth Rollins vs Chris Jericho

Kolejna walka, która na papierze wydaję się być show stealerem i oby tak było. Jericho to najjaśniejszy punkt każdego RAW i to on zasługuje na zwycięstwo. Jednak biorąc pod uwagę że zbliża się Royal Rumble i WWE będzie chciało podbudować swoje największe gwiazdy, wygra Rollins.

TYP: Seth Rollins

RAW Women’s Champion Sasha Bank vs Charlotte Flair 30- Minute WWE Iron Man Match

Czy tylko ja mam dziwne wrażenie że pas znowu zmieni właścicielkę? WWE może pójść w stronę streaku Charlotte i wcale nie zdziwię się kiedy poznamy nową starą mistrzynię, dlatego postawie na nią.

TYP: Charlotte

WWE Universal Champion Kevin Owens vs Roman Reigns

Błagam WWE, wiem że po głowie chodzi wam plan w którym to Roman jest mistrzem, ale błagam nie realizujcie go teraz. Szczerze jeżeli Roman wygra to w ogóle się nie zdziwię, jak widać zawieszenie posłużyło Romanowi. W tej walce postawię na Owensa i mam nadzieję że stawiam dobrze.

TYP: Kevin Owens