Rey Mysterio na pewno powróci do WWE, The Bella Twins wystąpią na WrestleManii 34?, Paul Heyman managerem Rondy Rousey i Romana Reignsa?

» Podobno były WWE World Heavyweight Champion Rey Mysterio zawarł umowę z oficjelami WWE dzięki czemu już wkrótce powróci do telewizji oczywiście nie w pełnym wymiarze czasowym, a jego kontrakt będzie przypominał grafik Chrisa Jericho. Obecnie nikt nie zna planów jakie mają przedstawiciele WWE z nim związane, jednak sam zawodnik nie zdecydowałby się na powrót gdyby miał być jobberem i być może będzie główną rozrywką dywizji Cruiserweight.

» Coraz częściej mówi się o tym, że The Bella Twins wystąpią na tegorocznej WrestleManii. Nikki Bella została zapowiedziana na marcowy live event, który odbędzie się w Madison Square Garden, gdzie razem z Johnem Ceną w mixed tag team matchu zmierzą się z Eliasem oraz Bayley. Jeśli chodzi o Brie to sytuacja wygląda troszkę inaczej, ponieważ od momentu występu na Royal Rumble plotki odnośnie jej roli w WWE ucichły i nie wiadomo, czy oficjele zdecydują się na jej występ, ale być może siostry zmierzą się ze sobą na największej gali roku zważywszy na ich konflikt w historycznym Women’s Royal Rumble Matchu.

» Podobno po WrestleManii 34 z federacją World Wrestling Entertainment ma pożegnać się WWE Universal Champion Brock Lesnar co wywołuje sporo spekulacji dotyczących nowej roli Paula Heymana, który być może wziąłby pod swoje skrzydła Ronde Rousey, albo Romana Reignsa, jednak aby się tego dowiedzieć musimy poczekać do kwietniowej gali PPV.