Rey Mysterio, Mustafa Ali oraz Samoa Joe kontuzjowani po Money in the Bank?, Segment z udziałem The Lucha House Party

» Nowy WWE United States Champion Rey Mysterio najprawdopodobniej doznał kontuzji ramienia podczas starcia z Samoa Joe, które miało miejsce na wczorajszej gali PPV Money in the Bank. Portal PWInsider informuje, że Rey został opatrzony przez służby medyczne, ale nie pojawił się oficjalny komunikat w jego sprawie. WWE zdecydowało się na przedwczesne zakończenie tej walki ze względu na uraz Samoa Joe, czyli uszkodzenie nosa, co doprowadziło do wylewu krwi.

» Bryan Alvarez z F4Wonline.com twierdzi, że jeden z uczestników Money in the Bank Ladder Matchu, czyli Ali nabawił się urazu w momencie, kiedy został zrzucony z drabiny przez powracającego do federacji Brocka Lesnara. Na Twitterze pojawiły się informacje odnośnie kamerzystów WWE, którzy pod koniec pojedynku nie mogli filmować Aliego ze względu na jego problemy i rozlew krwi.

» Lars Sullivan był uczestnikiem segmentu z udziałem The Lucha House Party podczas Money in the Bank. Spikerzy w trakcie brawlu zauważyli, że Headbutt otrzymany przez Kalisto od Larsa otworzył oczy wrestlerowi z Meksyku. Kalisto za pośrednictwem Twittera wyjawił, że nabawił się drobnego urazu łokcia w konfrontacji z wielkim wrestlerem, który w ostatnim czasie otrzymał sporo heatu na backstage’u.