Znamy datę powrotu Samoa Joe, Mustafa Ali o byciu policjantem przed przygodą z WWE, Była Diva WWE w kampanii

» Wszystko wskazuje na to, że Samoa Joe jest już w pełni gotowy do powrotu na ring. Jego obecność została zapowiedziana na Monday Night RAW, które odbędzie się 16 kwietnia w XL Center w Hartford. 8 stycznia Joe nabawił się urazu prawej nogi w walce z Rhyno na jednym z odcinków czerwonej tygodniówki.

» WWE 205 Live Superstar, Mustafa Ali udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat bycia policjantem w Chicago, opieką nad rodziną zanim został profesjonalnym wrestlerem:

”Tak to było do bani. Były dni, kiedy walczyłem o godzinie 9:00, a potem często nie brałem prysznica i wrzucałem na siebie dresowe spodnie stając się policjantem. Oczywiście bałem się wykonywania swojego fachu. Następnie o godzinie 10:30 przyjeżdżałem na stację, aby się oczyścić najlepiej jak potrafię i być gotowy na moją zmianę, która zaczynała się o godzinie 11:00”.

» Była Diva WWE, Ashley Massaro zrobiła serię ciekawych zdjęć dla oficjalnej strony internetowej Paula Heymana. 38-latka to była zwyciężczyni WWE Diva Search, była częścią kampanii Looking4Larry Agency’s #ThisIsHardRock w Hard Rock Hotel.